10 Parmak Klavye Yazma Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: 10 Parmak Klavye Yazma Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download, İşte 10 parmak klavye kullanmak isteyenler için geliştirilmiş bir program . Acemi ,orta ,ileri düzey kullanıcılar için birçok  kademi mevcut 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

İşte 10 parmak klavye kullanmak isteyenler için geliştirilmiş bir program . Acemi ,orta ,ileri düzey kullanıcılar için birçok  kademi mevcut .

Program kendini bilgisayarda 10 parmak yazmak için geliştirme isteyen adaylar için yazılmış alanında ki en başarılı ve tek programdır. Eğer bilgisayarda 10 parmak yazmak istiyorsanız programın size verdiği dersleri sırayla yapar ve gereken hıza ulaşırsanız çok kolay bir şekilde 10 parmak öğrenebilirsiniz .

Program oldukça kolay kullanımlı olduğu halde ilk açılışta kullanıcı adı bilgisi istemektedir bunun için sağ tarafta User Name yazan yere bir kullanıcı adı girerek rahatlıkla programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

indir

Versiyon:1.1

Boyut:4.9 Mb

Program Dili:İngilizce

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 18 Temmuz 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.