3 Boyutlu Çizim Yapma Programı Ücretsiz İndir Demo Yükle

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: 3 Boyutlu Çizim Yapma Programı Ücretsiz İndir Demo Yükle, Autodesk 3ds Max yazılımı sayesinde 3 boyutlu nesne çizimlerinizi yaparak bu çizimleri canlandırabilirsiniz. Oldukça profesyonel bir tasarıma sahip 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Autodesk 3ds Max yazılımı sayesinde 3 boyutlu nesne çizimlerinizi yaparak bu çizimleri canlandırabilirsiniz.

Oldukça profesyonel bir tasarıma sahip olan Autodesk 3ds Max yazılımında bulunan araçlar sayesinde nesnelere hareket grafiklerini uygulayarak canlandırma yapabilir, simülasyon araçları ile çeşitli animasyonlar oluşturabilir ve yeni özelleştirme seçeneklerini kullanarak kendi özgün çalışma yöntemleri için arayüzleri kolay bir şekilde yapılandırabilir ve geçiş yapma olanaklarından faydalanabilirsiniz. Adobe yazılımları ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışabilen program medya tasarımcıları, grafik sanatçıları için oldukça kullanışlı bir yazılımdır.
Ayrıca yazılım ile nesneler üzerinde kamera, ışıklandırma, canlı çekim kareleri, karıştırma modları ve efektlerin iki yönlü transferlerini de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Adobe Photoshop yazılımında oluşturduğunuz görselleri de yine bu yazılım ile tamamlayabilir ve yazılım içerisinde bulunan Slate Birleştirme Editörü ile doğrudan 3ds Max içinde basit birleştirme operasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.
indir
Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :10.07 MB
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 06 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.