3D Videoları Açma Programı, üç Boyutlu Içerikleri Oynatma Görüntüleme Programı

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: 3D Videoları Açma Programı, üç Boyutlu Içerikleri Oynatma Görüntüleme Programı, Unity Web Player programı ile 3 boyutlu hazırlanan içerikleri tarayıcınızda oynatabilmeniz için hazırlanan bir oynatıcıdır. Unity programı ile 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

unity-web-player-indir3423.png (960×544)

Unity Web Player programı ile 3 boyutlu hazırlanan içerikleri tarayıcınızda oynatabilmeniz için hazırlanan bir oynatıcıdır.

Unity programı ile hazırlanan zengin grafik içeriğine Unity Web Player ile internet üzerindeki  tüm grafik ve oyun içeriklerine sorun yaşamadan ulaşabileceğiniz bilgisayarınızda bulunması gereken bir programdır. Tamamen ücretsiz ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay bir kullanıma sahip olan program Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Safari gibi popüler olan web tarayıcılarını desteklemektedir.
indir
Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :1 MB
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 11 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.