Adobe Audition 2015 Son Sürüm İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Adobe Audition 2015 Son Sürüm İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download, Adobe Audition CC programı ile bilgisayarınızı tam bir ses stüdyosuna çevirebilir ve her türlü mix ile remix müzikler üretebilirsiniz. 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

IBC_5_Audition.jpg (640×381)

Adobe Audition CC programı ile bilgisayarınızı tam bir ses stüdyosuna çevirebilir ve her türlü mix ile remix müzikler üretebilirsiniz.

Program ile ses dosyalarını aynı anda karıştırabilir, çeşitli efektler uygulayabilir, kendi müziğinizi yaratabilir, mono veya stereo ses dalgalarını düzenleyebilir ve oluşturduğunuz müzikleri CD’ lere yazdırabilirsiniz. Sadece ses dosyalarını değil aynı zamanda video filmlerini de düzenleyebileceğiniz program Avi, Mpeg ve Wmv formatlarındaki video dosyalarını desteklemektedir. Adobe Audition sayesinde her türlü ses dosyasını kayıt edebilir, ses ve videoları birleştirebilir, yeni müzikler ortaya çıkarabilir, bozuk ses kayıtlarını düzeltebilir ve hatta radyolarda kullanılması için ses spotları bile üretebilirsiniz. Bütün bunların yanında CD veya DVD’ den müzik aktarabilme, müzik ve ses birbirinden ayırabilme, midi oynatabilme, ses anlizi yapabilme, seste yer alan gürültü ve parazit sesleri temizleyebilme gibi daha birçok özelliği Adobe Audition programında bulabilirsiniz.
screen-shot-2015-01-29-at-14-01-49.png (1854×974)
indir
Alternatif indirme linkleri:
indir

indir

  • Lisans :Ücretli –
  • Boyut :352 MB
  • Versiyon :3.0
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 16 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.