Advanced SystemCare

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Advanced SystemCare Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Advanced SystemCare Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Advanced SystemCare Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Sisteminizi analiz edin, onarın ve optimize edin

advanced-systemcare-12-700x471.png (700×471)

Advanced SystemCare, bozuk kayıt defteri anahtarları, bozulmuş ayarlar, parçalanmış sabit disk veya çok fazla yer kaplayan çöp dosyalar gibi en sık karşılaşılan bilgisayar sorunlarını çözen ücretsiz ve basit bir sistem optimizasyon programı. Advanced SystemCare aynı zamanda spyware tespit edip silen ve diğer istenmeyen nesnelerin sisteminize girmesini önleyen güvenlik araçlarına da sahip.

Advanced SystemCare’in arayüzü ilk bakışta biraz karışık görünebilir. Standart araç çubuğu ya da menü sistemine sahip olmak yerine program size dört ana kısma erişim sağlayan sol paneldeki küre yapısını sunuyor: Home, programın kullanım istatistiklerinin bir özetini; Maintain Windows ve Diagnose System, Advanced SystemCare’in ana tarama, onarma ve bilgisayar optimizasyon araçlarını; ve nihayet Utilities, sabit diski birleştirmek, sürücüleri yedeklemek, çift dosyaları bulmak veya Windows ile çalışmaya ayarlanmış programları bulmak gibi küçük onarım görevlerini gerçekleştiren bir dizi küçük sistem aracını içeriyor.

Advanced SystemCare şaşırtıcı derecede hızlı. Sisteminizi taramak ve onarmak birkaç dakika bile sürmüyor, tabii disk birleştirmek biraz daha uzun sürebilir. Her durumda Advanced SystemCare herhangi bir şeyi onarmadan önce her ihtimale karşı bir yedek kopya (ve ilk çalıştırdığınızda bir kurtarma noktası) oluşturuyor.

Advanced SystemCare, en sık karşılaşılan bilgisayar problemlerini onaran ve PC’nizi daha hızlı ve kararlı hale getiren kullanımı kolay ve hızlı bir sistem analiz ve optimizasyon programı.

Artıları

  • Çok hızlı tarama ve onarım
  • Çok çeşitli araçlar içeriyor
  • Değişiklik yapmadan önce sistemi yedekliyor
Eksileri

  • Arayüz ilk bakışta karmaşık görünebilir
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 17 Mart 2013 1

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. ahmet 17 Mart 2013 at 16:01 - Reply

    çok teşekkür ederim bu siteyi seviyorum 😀

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.