Age Of Empires 2

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Age Of Empires 2 Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Age Of Empires 2 Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Age Of Empires 2 Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Şimdiye kadarki en iyi gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri

Valve’in dijital satış platformu Steam’e özel sunulacak olan Age of Empires II HD, oyunu Hidden Path Entertainment tarafından geliştiriliyor. Çıkış tarihi 9 Nisan olarak belirlenen oyunu 20$ yerine ön siparişle 18$’a satın alan kullanıcılara geçmişin kapıları 5 Nisan’da açılacak.

Ana oyun olan Age of Empires II: Age of Kings’in haricinde oyunun Conquerors ek paketini de içerecek olan HD sürümünde en dikkat çeken nokta gözden geçirilmiş texture ve efektler oluyor. 1080p çözünürlüklere de destek sağlayacak olan HD sürümü, Steam’in achievement, leaderboards, matchmaking gibi çoğu özelliğinden faydalanacak.

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

– Windows XP, Vista, 7, 8 Pro

– 900×600 minimum çözünürlük
– DirectX 9 destekli GPU
– 1.2GHz CPU
– 1GB RAM
– 2GB HDD

Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 27 Mart 2013 1

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. mustafa 24 Şubat 2014 at 14:49 - Reply

    nasıl indiriliyor

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.