Android Programları PC De çalıştırma Programı, Android Uygulamaları Bilgisayarda Açmak Için

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Android Programları PC De çalıştırma Programı, Android Uygulamaları Bilgisayarda Açmak Için, Tıpkı Androidli bir akıllı telefon kullanır gibi Android işletim sistemleri için özel olarak üretilen uygulamaların tümünü evinizdeki masaüstü 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

YouWave-for-Android-Home-Edition_4.png (900×726)

Tıpkı Androidli bir akıllı telefon kullanır gibi Android işletim sistemleri için özel olarak üretilen uygulamaların tümünü evinizdeki masaüstü bilgisayarlarda çalıştırmak istermiydiniz?

İşte size fırsat! Artık YouWave for Android Home Edition isimli oldukça gelişmiş ve kaliteli olan bu yazılımla birlikte Android programlarının hepsini Windows pclerde açabilir ve oyunları da oynayabilirsiniz…

YouWave for Android Home Edition Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırma konusunda kullanıcılara yardımcı olan birAndroid emülatörüdür.

Android telefonumuzda ya da tabletimizde oynadığımız oyunlar veya kullandığımız birçok uygulama ile boş zamanlarımızı daha eğlenceli bir şekilde geçirebilmekteyiz. Örneğin telefonumuzda oynadığımız Angry Birds’i küçük ekrandan sıkılıp büyük ekrana sahip bilgisayarımızda oynamak isteyebiliriz. İşte bu gibi durumlarda bu uygulamaları bilgisayarda çalıştırmak için gerekli bir yazılıma ihtiyaç duyarız.

Emülatörler normalde kullandığımızdan farklı platformlara özel olarak geliştirilmiş olan uygulamaları sahip olduğumuz cihazlarda çalıştırmak için kullanılan aracı programlardır. YouWave for Android Home Edition ise Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırmak üzere tasarlanmış, bu alanda sayılı olarak geliştirilmiş olan emülatörlerden biridir. YouWave for Android Home Edition program içerisinde yer alan online uygulama marketlerinden Android uygulamaları indirmenize ve bu uygulamaları yükleyerek bilgisayarınızda çalıştırmanıza imkan tanımaktadır. YouWave for Android Home Edition’un faydası Android cihazınızda düşük performans veren oyun veya uygulamaları çok daha yüksek performans ile çalıştırmanıza yardımcı olmasıdır. Eğer oynadığınız oyun Android cihazınızda takılıyor veya yavaş çalışıyorsa YouWave for Android Home Edition kullanarak bu oyunları daha yüksek performansla akıcı bir şekilde ve takılmadan oynayabilirsiniz.

indir

Alternatif indirme linki:

alternatif link 1 indir ,

diğer alternatif yükleme linki 2

alternatif 3

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:YouWave Inc
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 09 Kasım 2013 1

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. asd 02 Haziran 2014 at 14:17 - Reply

    çok beğendim bana lazım

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.