Android Resim Birleştirme Programı, Fotoğraf Birleştirici Uygulama Bedava Indir ücretsiz Yükle

sponsorlu baglantilar

Uygulama İle İlgili Kısa Bilgi: Android Resim Birleştirme Programı, Fotoğraf Birleştirici Uygulama Bedava Indir ücretsiz Yükle, Konu Etiketleri: android fotograf düzenleme, fotograf uygulamaları, cep telefonu fotograf uygulaması, android resim düzenleme, android resim editleme, android resim efekt programı, samsung fotograf programı, cep telefonu türkçe ücretsiz mobil uygulamaları indir, iphone 4 5 4S 5S uygulaması yükle android için uygulama bedava indir apk jar java, windows phone blackberry nokia samsung galaxy s4 s3 sony xperia htc one huawei oyun program uygulama yükle...
Program Bilgileri

Konu Etiketleri: android fotograf düzenleme, fotograf uygulamaları, cep telefonu fotograf uygulaması, android resim düzenleme, android resim editleme, android resim efekt programı, samsung fotograf programı, cep telefonu fotograf programı

Photo Grid (Android Fotograf Birleştirme Programı)
Photo Grid (Android Fotograf Birleştirme Programı)
Uygulama Açıklaması
Fotoğraflarınızı birleştirerek harika kolajlar yapabileceğiniz bir uygulama.

Cihazınızda bulunan fotoğrafları oldukça pratik bir şekilde birleştirerek muhteşem kolajlar yapabilirsiniz.

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra karşınıza gelen şablonlardan birini seçin. Daha sonra birleştirmek istediğiniz sayıda fotoğrafı çalışmanıza ekleyerek “Create” düğmesine basın. Bir sonraki ekranda seçmiş olduğunuz fotoğraflardan oluşan bir kolaj çalışması göreceksiniz.

İleri-geri ok tuşlarını kullanarak çalışmanızın stilini değiştirebilir, çerçeve ekleyebilir ve cihazınızı sallayarak fotoğraflarının yer değiştirmesini sağlayabilirirsiniz. Son adımda da oluşturmuş olduğunuz fotoğrafı “Save” düğmesine tıklayarak kaydedebilirsiniz.

Desteklediği Sistemler:Android 2.1 ve üzeri
Fiyatı: Ücretsiz

 

Photo-Grid.apk [6,87 Mb] (İndirme: 280)
androidindir
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 06 Mayıs 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.