Android Ve IPhone Için RxMediaPharma İlaç Rehberi Uygulaması İlaçlar Hakkında Bilgi Veren Program Ücretsiz İndir Bedava Yükle

sponsorlu baglantilar

Uygulama İle İlgili Kısa Bilgi: Android Ve IPhone Için RxMediaPharma İlaç Rehberi Uygulaması İlaçlar Hakkında Bilgi Veren Program Ücretsiz İndir Bedava Yükle, RxMediaPharma, kullanıcılara piyasadaki ilaçlarla ilgili pek çok detaylı bilgi sunan ücretsiz bir ilaç rehberidir. Kullanımı kolay ara yüzü türkçe ücretsiz mobil uygulamaları indir, iphone 4 5 4S 5S uygulaması yükle android için uygulama bedava indir apk jar java, windows phone blackberry nokia samsung galaxy s4 s3 sony xperia htc one huawei oyun program uygulama yükle...
Program Bilgileri

RxMediaPharma, kullanıcılara piyasadaki ilaçlarla ilgili pek çok detaylı bilgi sunan ücretsiz bir ilaç rehberidir. Kullanımı kolay ara yüzü ile ilaçların etkin maddeleri, endikasyonlar, labaratuvar verileri, ilaç firmaları, farmakolojik grup yapısı, gelecek fiyatlar gibi pek çok bilgi rahatça görüntüleyebilirsiniz.

RxMediaPharma, Android işletim sistemi kullanan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumlu bir ilaç rehberi uygulamasıdır.

androidindir iphoneindir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 04 Mayıs 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.