Any Video Converter

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Any Video Converter Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Any Video Converter Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Any Video Converter Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Ücretsiz ve eksiksiz bir video çevirme aracı

any-video-converter-02-670x535.jpg (670×535)

Çeşitli biçimlerdeki videolarınızı çevirmek istiyorsanız Any Video Converter kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne, hızlı çevirme hızlarına ve mükemmel video kalitesine sahip güçlü bir araç.

Any Video Converter, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI, MPEG-4 Pod/PSP ve diğer taşınabilir video cihazı biçimleri dahil olmak üzere neredeyse tüm video biçimleriyle çalışabiliyor. Any Video Converter’ın diğer büyük avantajı ise videolarını tek adımda otomatik olarak indiren bir online video indirici ve çeviriciye sahip olması.

Buna ek olarak Any Video Converter basit bir ses ayırıcı olarak da kullanılabilir ama bu özellik biçimler bakımından daha kısıtlı; örneğin MP3, WMA, M4A, OGG, WAVE ve AAC biçimlerinde kaydedebiliyor. DVD kaydedici, Blu-ray disk kaydedici ve basit bir video düzenleyici gibi kullanışlı araçları da mevcut. İleri kullanıcılar için bit hızı, kare sayısı ve codec’leri değiştirme kontrolleri de var.

indirme aracı Any Video Converter’ın en kullanışlı yönlerinden biri, çünkü yalnızca bir adresini yapıştırıp OK tuşuna tıklamanız videoların hemen indirilmesi için yeterli. İndirilen videolar MP4, MOV, AVI, WMV, MPEG, VOB, 3GPvb. biçimlerine çevrilebiliyor. Bu çevirme süreci de Download Helper ile olduğu gibi tek tıkla gerçekleşseydi iyi olurdu, ama bu da küçük bir dezavantaj.

Any Video Converter, neredeyse bütün biçimlerle çalışabilen güçlü bir video dosyası çevirme aracı.

Artıları

  • Neredeyse bütün biçimlerle çalışabiliyor
  • Video dosyalarını çeviriyor
  • Kullanımı kolay
  • dosyalarını indiriyor
Eksileri

  • videosu çevirme işlemi indirmeden sonra yapılıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 20 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.