AtomixMP3

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  AtomixMP3 Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  AtomixMP3 Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   AtomixMP3 Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Üstün DJ Mix yazılımı

Image

Dj programı AtomixMP3 ile bilgisayarınızda, DJ turntable’larında olduğu gibi mix’ler hazırlayabilirsiniz. 

Program Hakkında

AtomixMP3, bilgisayarınızda DJ-turntable’larında olduğu gibi mix’ler hazırlamanızı sağlayan bir dj programıdır. Sürükle bırak fonksiyonalitesi, pitch control gibi turntable simülasyon özellikleri, crossfading, çalma listesi ve görsel tempo sunumu gibi özelliklere sahiptir. AtomixMP3 aynı zamanda gerçek zamanlı, BPM-eşleştirme algoritması sunar ve tek tıklamayla otomatik tempo uyumu sağlayabilir. AtomixMP3 canlı olarak partilerde kullanılabilir veya evinizde kendi mix CD’lerinizi yaratmak için kullanabilir, mix’lerinizi kendi İnternet radyonuzdan canlı yayımlayabilirsiniz. AtomixMP3 kesintisiz loop’ları, gerçek scratch (DJ-tırmalaması) yeteneği, audio CD ve WMA-uyumluluğu, skin desteği ve birçok efekt eklentisi ile bu alandaki en iyi programlardan biri.

Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 23 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.