AVG PC Tuneup2013

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  AVG PC Tuneup2013 Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  AVG PC Tuneup2013 Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   AVG PC Tuneup2013 Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

PC’niz için ful sistem bakım ve optimizasyon paketi

Image

AVG deneyimini tek yazılıma yansıtarak her bilgisayara gerekli bir yazılımla karşımıza çıkıyor. Program sayesinde bilgisayarınızda meydana gelen kilitlenme, donma problemleri çözülebiliyor ve sisteminiz hızlandırılabiliyor.

Kayıt Defteri Temizleyici: Program karışık ve bozuk kayıt defterlerini tarayarak hataları onarır. Bu işlem bilgisayarınızda meydana gelen yavaşlama, donma ve kilitlenme problemlerini giderebilir.

İnternet Hızlandırıcı: Otomatik olarak optimize edilen internet ayarları, çevrimiçi bağlantınızı hızlandırır.

Dosya Kurtarma: Kazayla silinen dosyalar ve hasar gören dosyalar programın dosya kurtarma aracıyla kurtarılır. Bulunan dosya listesinin önizleme imkanınız da var.

Dosya Öğütücü ve Disk Temizleme: Dosyaları hızlı öğütme ile askeri düzeyde güvenli öğütme aralığında dört farklı öğütme seçeneğinde kalıcı olarak silen araç verilerin kurtarılamaz şekilde silinmesini sağlar. Disk temizleme aracı disklerin tamamını temizlemek ve ekstra güvenlik sağlamak için kullanılabilir. Temizleme işlemi sırasında hiçbir dosya kopyası oluşturulmadığından emin olmak için sistem geri yükleme özelliğini de kapatabilirsiniz.

İz Silici: Bilgisayarınız internet gezilerinizi, program kayıtlarınızı, belge işlemlerinizi kısaca yaptığınız işlemleri takip ederek kaydederek. AVG PC Tuneup’un iz temizleyici özelliği arkanızdaki izleri silerek geride kayıt bırakmaz.

Disk ve Windows Kayıt Defteri Birleştirici: Bilgisayar performansını artırmak için disklerinizdeki dosyaları daha kolay okunabilecek ve yazılabilecek biçimde yeniden düzenler. Buna benzer bir diğer araç ise parçalanmayı, fazla boş alanı ve yapısal kusurları ortadan kaldırmak üzere Windows kayıt defterinizi yeniden yazarak temizler.

Disk Doktoru ve Disk Gezgini: Bu araçlarla disklerdeki olası bozulmalar gözetim altında tutularak veri kayıpları önlenir. Sabit sürücüler dizin hataları ve bozuk bölümler ile ilgili problemlere karşı denetlenir. Çok yer kaplayan dosyalar denetlenerek hızlı yer açmanız için önerilerde bulunur.

Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 18 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.