Babylon Türkçe Son Sürüm Bedava İndir

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Babylon Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Babylon Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Babylon Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Eksiksiz bir sözlük, çeviri ve referans aracı

Image

Babylon hem bir sözlük, hem de bir çeviri programı olup, birden fazla dilde iş yapanlar için mükemmel bir çözümdür.

Babylon çok yönlü çalışır. Ana pencere, çeviri penceresidir. Buradan konfigürasyon ayarları da dahil olmak üzere tüm ayar ve fonksiyonlara erişebilirsiniz. Bir de Babylon’a ihtiyacınız olduğunda ortaya çıkan bir modül vardır, bu modülü istemediğiniz takdirde kapatabilirsiniz.

İster ana pencereyi kullanın, ister ekranda gezinen modülü; Babylon standart birçok dilli sözlüğe erişim sağlar, üstelik bu sözlüğe seçenekler dahilinde bulunan başka sözlükleri de ekleyebilirsiniz. Ayrıca bir metin/döküman çeviri özelliği, birbirim dönüştürücü, arama ve Babylon’un ücretsiz çeviri hizmetine de kolayca erişebilirsiniz.

Babylon’u uygulamaların içinde doğrudan kullanabileceğiniz gibi, okuduğunuz metin üzerinde, çevrimiçi olarak da kullanabilirsiniz. Çevirmek istediğiniz sözcüğü seçin, ve CTRL + sağ tıklama yaparak Babylon’un olası çevirileri önünüze sermesine izin verin. İsterseniz ayarlar ile biraz uğraşarak sağ tıklamaya gerek kalmadan da Babylon’un seçtiğiniz sözcüğü çevirmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm bunlara bakılırsa Babylon dil meraklıları için tümleşik bir çözüm. Makine çevirisi kapsamında çeviriler oldukça tutarlı, ayrıca sistem geneli entegrasyon da ne üzerinde çalışıyor olursanız olun kelimelerin sizi endişelendirmesine izin vermiyor.

Eğer düzenli olarak yabancı dillerle uğraşıyorsanız Babylon işinizi görecek, kullanışlı bir araç.

Artıları

  • Oldukça fazla dili destekliyor
  • Ansiklopedilerde, veritabanlarında ve çeşitli sitelerde arama yapabiliyorsunuz
  • Kullanımı çok kolay
Eksileri

  • Ekstra sözlükleri Babylon’un sitesinden indirmelisiniz
  • Kurulumu biraz zor
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 27 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.