Baidu Antivirus 2013

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Baidu Antivirus 2013 Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Baidu Antivirus 2013 Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Baidu Antivirus 2013 Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Hızlı bir güvenlik betası

baidu-antivirus-01-700x466.png (700×466)

Baidu Antivirus 2013 Pekin’in en büyük web şirketi tarafından çıkarılan bir güvenlik yazılımı. Buücretsiz beta sürümü tamamıyla İngilizce ve bilgisayarınız için mükemmel bir koruyucu. Baidu’ya geri bildiriminizi gönderip, son sürümün özelliklerinin değiştirilmesi ile ilgili yardımcı bile olabilirsiniz. Beta sürümü bile Baidu Antivirus 2013, virüsleri bulup etkisiz hale getirmek için tüm önemli özellikleri içeriyor.

 

Özellikler

 

Baidu Antivirus 2013, tüm bilgisayarınızı kontrol edecek komple tarama, üst düzey problemler için hızlı tarama ve özel problemleri yakalamak için ayarlanabilir tarama içeriyor. Ayrıca, dosya sistemi koruması, proaktif savunma, web erişimi koruması ve kendini koruma gibi ilave özellikler içeren gerçek-zamanlı korumada seçme şanşınız var. Ne yazık ki, bu karmaşık özelliklerin birçoğu için yalnızca ne yaptığının anlatıldığı kısa özetler bulunuyor.

Baidu Antivirus 2013, aynı zamanda Baidu’ya öneriler ve hata raporları gönderebileceğiniz bir geribildirim penceresi de içeriyor. Sorununuzu açıklayan dosyalar ve imajları kolayca yükleyebiliyorsunuz. E-posta, Line, MSN ve hatta Facebook iletişim bilgilerinizi koyabileceğiniz bir seçenek de var.

 

Kullanılabilirlik

 

Baidu Antivirus 2013, fonksiyonlarını rahatça anlayabilmenizi sağlayan büyük ikonlara sahip. Uygulamayı ilk kez açtığınızda, komple, hızlı ve ayarlanabilir taramaları seçebileceğiniz düğmelerle karşılaşacaksınız. Sağdaki ok sekmesi, gerçek-zamanlı koruma sekmesini açacaktır. Burada, seçenekler kısmını açıp kapatmak için büyük düğmeleri kaydırabilirsiniz.

Baidu Antivirus 2013’ü detaylı özellikler menüsünden daha da kişiselleştirebilirsiniz. Burada, otomatik açılmaları ve taramaları ayarlayabilir, karantinaya alınmış programlara ne olacağını ve her taramanın nasıl olacağını seçebilirsiniz. Aynı zamanda, Baidu’nın websitesine ve forumlara kolayca ulaşan düğmeler bulabilirsiniz.

 

Kalite

 

Baidu Antivirus 2013, beyaz ve mavi renkli bir şema ile sade görünümlü. Tüm özellikleri, öngörülü bir şekilde tasarlanmış ve herhangi bir virüs ya da yavaşlama ile karşılaşmıyoruz. Komple taramalar uzun sürebilir ama tarama sürecinin bilgisayarın performansında görünebilir bir etkisi yok. Söylenecek bir şey de şu: Baidu Antivirus 2013, bir işin bittiğini size söyleyecek herhangi bir ses ya da pop-up içermiyor.

 

Sonuç

 

Baidu Antivirus 2013, bilgisayarınızı korumanın etkin bir yolu. Beta sürümü, görünebilir aksamaları olmadan çalışıyor. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, Baidu antivirüs programının nasıl geliştirilebileceği konusundaki geri bildirimlerinizi duymaktan memnun olacaktır.

Artıları

  • İyi arayüz
  • Hızlı tarama
  • Detaylı geribildirim menüsü
Eksileri

  • Gerçek-zamanlı koruma yeterince açıklanmıyor
  • Ses veya pop-up bildirimi yok
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 19 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.