Beach Head 2002 Game Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Beach Head 2002 Game Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download, Beach Head 2002 Game, bir tür savaş oyunudur. Oyunda, sabit bir alanda duruyor ve bölgenize çıkarma yapmaya çalışan 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Beach Head 2002 Game, bir tür savaş oyunudur.

Oyunda, sabit bir alanda duruyor ve bölgenize çıkarma yapmaya çalışan düşmanları yok etmeye çalışıyorsunuz. Aslında amacınız bu kadar basit. Ancak düşmanlarınız da sizin kadar hırslı. Bu nedenle işiniz biraz zor olacak.

Oyunda, ağır makineli tüfekler, tank savarlar ve füzeler bulunuyor. Dilediğiniz silahı kullanarak oyuna başlayıp, space tuşu ile dilediğinizde silahınızı değiştirebiliyorsunuz. Uçak ve helikopterleri vurmak için M, makineli tüfek ve diğer silahlar için farenin sol tuşunu kullanmanız gerekmektedir.

Keyifli oyunlar!

indir

  • Lisans :Deneme Sürümü -
  • Boyut :27.40MB
  • Versiyon :1.0
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 12 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.