Bedava Güvenlik Duvarı Programı Ücretsiz Windows 7 Firewall Control

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Bedava Güvenlik Duvarı Programı Ücretsiz Windows 7 Firewall Control, Windows 7 Firewall Control, bağlı bulunduğunuz internet erişimini kontrol ederek ağ üzerinden bilgisayarınıza gelen ve giden istemediğiniz işlemleri 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Windows 7 Firewall Control, bağlı bulunduğunuz internet erişimini kontrol ederek ağ üzerinden bilgisayarınıza gelen ve giden istemediğiniz işlemleri engelleyen bir güvenlik duvarı programıdır.

Yazılım bağlı bulunduğunuz ağdaki trafiği sürekli kontrol ederek, gizliliğinize tehdit oluşturacak ya da size zarar verecek herhangi bir durum olduğunda bilgilerinizin dışarı sızmasına engel olur. Bunun yanında internet bağlantısına gerek duyan tüm uygulamalar için farklı ayarlamalar yapabilir, dilerseniz uygulamaların sizin bilginiz dışında internete bağlanmasına engel olabilirsiniz. Gerçek zamanlı bir kontrol ve güvenlik sağlayan bu uygulamayı kullanmanızı öneririz.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :3.6 MB
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 10 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.