Bilgisayar Masaüstünde Ekranı Kırma Yakma Parçalama Oyunu, Eğlenceli Stres Atma Oyunları

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Bilgisayar Masaüstünde Ekranı Kırma Yakma Parçalama Oyunu, Eğlenceli Stres Atma Oyunları, Desktop Games, basit olmasının yanında bir o kadar da keyifli bir oyundur. Masaüstünde ekranınızı kırabilir, yakabilir ve hatta parçalayarak stres 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Desktop Games, basit olmasının yanında bir o kadar da keyifli bir oyundur. Masaüstünde ekranınızı kırabilir, yakabilir ve hatta parçalayarak stres atabilirsiniz.

Bilgisayar başında çalışırken, gerek o an ki sinirimizi atıp rahatlayabileceğiniz  biraz gülmek ve eğlenmek için kullanabileceğimi ya da çocukların bilgisayar başında gülerek eğlenmelerini sağlayabileceğimiz basit bir uygulama olan Desktop Games, masaüstü görüntüsü üzerine zarar vermenize, kırıp dökmenize imkan sağlıyor. Bunu çekiç, testere, makineli tüfek, müthiş alev makinesi ya da belkide böcekleri kullanarak yapabilirsiniz. Oldukça keyifli bu küçük oyunu hemen denemelisiniz.
indir
Alternatif link
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :678 KB
  • Versiyon :1.0
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 15 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.