Bilgisayarda Zararlı Ve Gereksiz çift Dosyaları Bulma Ve Silme Temizleme Programı Türkçe ücretsiz Indir Bedava

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Bilgisayarda Zararlı Ve Gereksiz çift Dosyaları Bulma Ve Silme Temizleme Programı Türkçe ücretsiz Indir Bedava, ToniArts EasyCleaner, bilgisayar içerisindeki bulunan zararlı dosyaları, çift oluşan dosyaları ve metin dosyalarını tespit ederek yöneticiye sunan revizyon 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

ECss1.jpg (569×563)

ToniArts EasyCleaner, bilgisayar içerisindeki bulunan zararlı dosyaları, çift oluşan dosyaları ve metin dosyalarını tespit ederek yöneticiye sunan revizyon veya silme işlemi yapan bir programdır.

Program boyutu küçük olmasına rağmen, işlem performansı yüksek olan silme işlemlerini kullanıcıdan onay alarak gerçekleştirerek herhangi önemli bir dosyanızın silme olasılığını ortadan kaldırıyorsunuz.
Windows kayıt defterindeki gereksiz girişleri, zamanı geçmiş notları ve zararlı klasörleri tespit için en uygun yazılımlardan olup, kullanımı ve kurulumu gayet kolay olan ücretsiz bir programdır.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :2.81 MB
  • Versiyon :2.0.6.380
  • Dil :Türkçe

Ekran Görüntüleri

ECss2.jpg (1031×796)

ECss3.jpg (955×663)

ECss5.jpg (1010×825)ECss4.jpg (898×715)

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 29 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.