BitDefender Internet Security 2013 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: BitDefender Internet Security 2013 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download, BitDefender Internet Security 2013, programı internet güvenliği için sunulan kapsamlı ve seri bir antivirüs yazılımıdır. Program, internet kullanan 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

BitDefender Internet Security 2013, programı internet güvenliği için sunulan kapsamlı ve seri bir antivirüs yazılımıdır.

Program, internet kullanan kişilerin bilgisayarlarını yavaşlatmadan güvende tutabilen, aile kontrolu ve güvenlik duvarı koruması sağlarken,hackerları & spami kullanıcılardan uzak eden kapsamlı bir yazılımdır.
Program ile; dosyaları arkadaşlarınızdan, ailenizden,çalışanlarınızdan, hatta yabancılardan bile güvenle indirin, paylaşıp açabilirsiniz.
Program bazı özellikleri; 
- Üstün antivirus ve antispyware
- Facebook ve Twitter gizlilik koruyucusu
- Kimlik Hırsızlığı Koruyucu
- Riskli web sitelerini dedektörü
- Çocuklarınızın çevrimiçi üzerinde Saatler
- Korur Internet bağlantısı (Güvenlik Duvarı)
- Windows 8 Sertifikalı
indir
  • Lisans :Deneme Sürümü -
  • Boyut :2.3 MB
  • Versiyon :
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 11 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.