Bubble Shooter Deluxe

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Bubble Shooter Deluxe Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Bubble Shooter Deluxe Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Bubble Shooter Deluxe Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Image

Hedef baloncukları alandan temizlemek. Farenizi bir sonraki baloncuğun gitmesini istediğiniz yere götürün; üç ya da daha fazla baloncuk bir araya geldiğinde baloncuklar patlar(patlama ne kadar büyük olursa o kadar fazla puan alırsınız). Bazı baloncuklar diğerlerinden ayrılmışsa, bunlar da patlar (bu size on kat daha fazla puan kazandırır).

Sağdaki sütun atış başarınızı gösterir; kırmızı toplar kaçırdığınız atışları, mavi toplar ise panoda yeni bir baloncuk sırası çıkmadan önce izin verilen karavana sayısını gösterir. Bir rengi temizlediğinizde, yeni sıra sayısı artar. Tüm baloncukları temizlediğinizde puanınız ikiye katlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 28 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.