Burn4Free Ücretsiz DVD-CD Yazma Programı

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Burn4Free Ücretsiz DVD-CD Yazma Programı, Bir alternatif burner olan program, bilgisayarınızı hiç zorlamıyor ve az yer kaplıyor. Üstelik ücretsiz! Sadece birkaç tıklama ile Dvd 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

burn4free.gif (400×301)

Bir alternatif burner olan program, bilgisayarınızı hiç zorlamıyor ve az yer kaplıyor. Üstelik ücretsiz!
Sadece birkaç tıklama ile Dvd ya da Cd lerinizi hazırlamanıza olanak veriyor. Diğer ücretsiz programlardan en büyük farkı, dosya formatı kütüphanesini sürekli genişletebilmesi ve Iso formatlı imaj dosyalarını desteklemesi.

Tüm Cd ve Dvd sürücüler ile sorunsuz çalışıyor. Müzik Cd’leri hazırlamak isterseniz, OGG, MP3, WMA ve WAV formatlarını destekliyor.
Program yüklenirken ek olarak yüklenmesine sebep olduğu Explorer araç çubuğunu, programdan ayrı bir şekilde dilediğinizde kaldırma şansına sahipsiniz.

Programı İndir (Direk Link):

indir

Önemli Not: Bu programın orijinal dosyası bazı antivirüs programlarında uyarı vermektedir. Fakat Tamindir ve Gezginler.com sitesindeki dosya ile tamamen aynı dosyadır. Sanırım içerisinde kurulum sırasında teklif ettikleri reklam yazılımlarından dolayı bu uyarı veriyor.

Alternatif indirme linkleri (ünlü ve güvenilir program sitelerinin sunucuları üzerinden de indirebilirsiniz. Hem daha hızlı olur, hem de virüs testinden geçirildikleri için içiniz rahat olur)

indir

 indir

Burn4Free Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 10 Mayıs 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.