Çocuklar Için Eğitici Mini Oyunlar ücretsiz 4-9 Yaş Arası 12 çocuk Oyunu Bedava Indir

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Çocuklar Için Eğitici Mini Oyunlar ücretsiz 4-9 Yaş Arası 12 çocuk Oyunu Bedava Indir, Sebran’s ABC içinde 4 ile 9 yaşındaki çocuklar için 12 çocuk oyunu barındıran bir oyun programı. Artık çağımızda 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Sebran’s ABC içinde 4 ile 9 yaşındaki çocuklar için 12 çocuk oyunu barındıran bir oyun programı.

Artık çağımızda eğitim çok erken yaşlarda başlıyor. Teknoloji çağında artık bilgisayarın hayatımızdaki yeri de malum. Çocuklarımıza bilgisayar üzerinden verilecek bir eğitim hem onların gelişimine olumlu katkılarda bulunacaktır hem de bilgisayar ile erken yaşlarda tanışmalarını sağlamış olabiliriz. Sebran’s ABC rengarenk resimler, hoş bir müzik ve hafif oyunlar ile harfler, sayılar, basit matematik ve okuma esaslarını çocuğunuza öğretmenize yardımcı olur. Program Türkçe’ nin de dahil olduğu onlarca dili destekliyor.
indir
 Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :928 KB
  • Versiyon :1.49
  • Dil :TR / EN
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 03 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.