ComboFix Ücretsiz Malware Temizleme Ve Koruma Programı

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: ComboFix Ücretsiz Malware Temizleme Ve Koruma Programı, Combofix programını kullanarak bilgisayarınıza bulamış malware tarzı zararlı yazılımları tarayarak sisteminizden temizleyebilirsiniz. Programdan tam ve verimli bir sonuç elde 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Combofix programını kullanarak bilgisayarınıza bulamış malware tarzı zararlı yazılımları tarayarak sisteminizden temizleyebilirsiniz.

Programdan tam ve verimli bir sonuç elde edebilmek için eğer mevcut başka bir koruma programınız varsa onu kapatarak çalıştırdığınız taktirde taramaları daha sağlıklı yapmış olursunuz. Tarama sonrası bulduğu tahdit içeren yazılımları otomatik olarak bilgisayarınızdan temizleyecektir.

Combofix sayesinde USB bellek yoluyla bilgisayarınıza bulaşmış olanmalwaretrojenspyware vb zararlı yazılımları güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Önemli! Autorun olarak bilgisayar başlangıcında devreye giren tahdit içerikli yazımlımları, truva atlarını,reklam yazılımlarını Combofix sayesinde kolayca temizleyebilirisiz. Ancak bu uygulamayı çok dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneririz. Aksi halde üreticininde yapmış olduğu uyarı dahilinde bilgisayarınızın normal işleyişinde aksaklıklar olabilir.

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :5,3 MB
  • Versiyon :(22-11-2011) Son Sürüm
  • Dil :Türkçe

indir

 Alternatif indirme linki:

indir

ComboFix Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 10 Nisan 2013 1

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. ferit alakuş 20 Nisan 2014 at 21:15 - Reply

    Emeğinize sağlık işte site böyle olur ..çok teşekkürler

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.