Dergi Hazırlama Ve Gazete Sayfası Tasarlama Programı Indir, Dergi Yapma Dergi çıkarma Yazılımı

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Dergi Hazırlama Ve Gazete Sayfası Tasarlama Programı Indir, Dergi Yapma Dergi çıkarma Yazılımı, Baştan aşağıya bir gazete, dergi ya da el ilanı hazırlayabileceğiniz Adobe InDesign CS5 sizlerle. Tasarım ve tipografi üzerinde 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

largeImg

Baştan aşağıya bir gazete, dergi ya da el ilanı hazırlayabileceğiniz Adobe InDesign CS5 sizlerle.

Tasarım ve tipografi üzerinde piksel kalitesinde kontrol sağlamamıza olanak sunan çok yönlü bir masaüstü yayıncılık yazılımı olan Adobe InDesing CS5 ile baskı, tablet aygıtlar ve diğer ekranlar için şık ve ilgi çekici sayfalar oluşturabilirsiniz. Basılı yayınlar hazırlamanın yanı sıra etkileşimli belge ve sunumlar hazırlamak için de bu bileşeni kullanabilirsiniz.
InDesign artık tek bir belge içerisinde birden fazla ve birbirinden farklı ölçülerde sayfa boyutları kullanabilmemize olanak veriyor. Bu sayede çok daha rahat ve düzenli bir şekilde çalışabileceksiniz. Ayrıca sayfa tasarımlarımıza metin eklerken birden fazla sütuna yayılan veya sütunları bölen metinleri yalnızca birkaç adımda, hızlıca düzenleyebiliyorsunuz.
Hazır tasarım şablonları oluşturup, çalışmalarınızı baskıya göndermeden önce bu şablonlarla kıyaslayarak eksik fontlar olup olmadığını ve görsellerdeki olası hataları kolayca takip edebileceğiniz yeni InDesign CS5 ile yayıncılık alanında iyi işler çıkartabilirsiniz.
indir
Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut : 879 MB
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 06 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.