DirectX 11 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: DirectX 11 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download, DirectX 11 Microsoft tarafından en son yayınlanan DirectX sürümüdür. DirectX sayesinde sisteminizde grafik uygulamalarını ve oyunları açabilir ve bunları rahatlıkla oynayabilirsiniz.  Teknolojinin gelişmesi 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

DirectX 11 Microsoft tarafından en son yayınlanan DirectX sürümüdür. DirectX sayesinde sisteminizde grafik uygulamalarını ve oyunları açabilir ve bunları rahatlıkla oynayabilirsiniz.  Teknolojinin gelişmesi ile birlikte grafik ve ses uygulamalarında oluşan muazzam gelişme sayesinde bu gelişmeyi destekleyecek bir DirectX sürümüne ihtiyaç vardı Microsoft firması da DirectX son sürümü olan 11 sürümü yayınladı. Sadece Windows Vista ve Windows 7 sürümlerinde çalışan DirectX 11 size son teknoloji grafik ve ses dosyalarını ve sistemlerini oynatmanız için yapılmıştır. Program maalesef Windows XP işletim sistemini desteklememektedir ve programı kurmak için sisteminizdeki ses kartının da DirectX 11 ile uyumlu olması gerekmektedir. Daha keyifli oyunlar ve grafik yoğunluklu programlar içinDirectX 11 yüklemeniz tavsiye edilir.
Not: İndirdiğiniz program ön yükleme bileşenidir indirme işleminden sonra programı çalıştırarak DirectX 11 kurulumunu tamamlayın.

indir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 17 Mayıs 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.