DirectX 9.0 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: DirectX 9.0 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download, DirectX Microsoft tarafında çıkarılmış ve genel olarak grafik ve ses sistemlerini bilgisayarınızda çalıştırmanız için ihtiyacınız olan bir grafik ve 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

DirectX-9.0c.jpg (400×288)

DirectX Microsoft tarafında çıkarılmış ve genel olarak grafik ve ses sistemlerini bilgisayarınızda çalıştırmanız için ihtiyacınız olan bir grafik ve ses eklentisidir. Sisteminizde DirectX bulunmaması durumunda bu grafik ve ses uygulamalarını sağlıklı bir şekilde çalıştıramazsınız o yüzden mutlaka sisteminizde olması gereken bir eklentidir. Grafik ve ses kartlarının tamamının bu teknolojiyi destekleyecek şekilde üretilmesi de sizi bu eklentiyi kurmanızı zorunlu hale getirmektedir. Eğer sisteminizde oyun oynamak ve yüksek çözünürlükteki grafikleri ve sesleri duymak istiyorsanız bu eklentiyi mutlaka sisteminize kurun.
Özelikle son zamanlarda çok yüksek kaliteye sahip oyunların ve ses sistemlerinin gelişmesi dahilinde DirectX eklentisine olan ihtiyaç daha da artmış durumdadır indirdiğiniz sürüm Microsoft tarafından yayınlanan son sürüm olup tüm işletim sistemlerini desteklemekte ve bu işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Eğer oyun oynarken grafik sıkıntısı yaşıyorsanız mutlaka sisteminizde bu eklentinin eksikliği bulunmaktadır ve son sürümü indirip sisteminizi güncel tutun.

indir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 17 Mayıs 2013 1

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. Adem 03 Aralık 2014 at 18:12 - Reply

    Teşekkürler iş görüyor virüslü değil bazıları virüstü yapıyorlar milleti kandırıyorlar

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.