DirectX

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  DirectX Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  DirectX Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   DirectX Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Microsoft’un multimedya arayüzünün en güncel sürümü

Microsoft DirectX 11 Sürücüleri

directx-7.jpg (525×403)

DirectX Microsoft tarafından geliştirilen ve sisteminizin görsel ve işitsel performansını geliştirmeye ve optimize etmeye çalışan bir özel kitaplıklar paketidir.

Bu DirectX sürücüleri, 3D özellikli modern grafik kartlarından en yüksek verimi almanızı sağlar ve bu da onları genel olarak multimedya görevlerinde tavsiye edilen ve oyun tutkunları için olmazsa olmaz bir özellik yapar; aslında DirectX, genellikle bazı oyunları kurmak için zorunlu bir gerekliliktir.

DirectX’i bilgisayarınıza yüklemek yürütülebilir dosya çalıştırmak kadar kolaydır; bunu yaptığınızda bazı gerekli bileşenler internetten yüklenir. Ardından sihirbazın talimatlarını izlediğinizde işleminiz tamamlanır. Bu yükleyici Dirext X’in 9.0c sürümü ve önceki sürümleriyle güncel kalmanızı sağlar. Direct X 11 bağımsız olarak indirilmek yerine, kurulum işleminin bir parçası olarak indirilir.

Bu yeni sürümü kurduğunuzda, DirectX’in tüm önceki sürümlerinin geçersiz kılınacağını unutmayın.

DirectX, oyunlarda ve multimedya öğelerinde sisteminizden optimum performansı almanızı sağlayan sürücüler ve kitaplıklar içeren zorunlu bir pakettir.

Artıları

  • Oyun ve multimedya görevlerinde zorunlu
Eksileri

  • Yürütülebilir dosya daha fazla veri indirir
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 17 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.