Docx Dosyası Açma Programı Gezginler

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Docx Dosyası Açma Programı Gezginler, Docx dosyası bir MS Word dosyasıdır. Yani Microsoft Office Word ile yapıtğını işlemleri kaydettiğiniz dosya türüdür. Bu dosyayı 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Docx dosyası bir MS Word dosyasıdır. Yani Microsoft Office Word ile yapıtğını işlemleri kaydettiğiniz dosya türüdür. Bu dosyayı açmak için normalde Word’ün bilgisayarınızda yüklü olması gerekir. Fakat sadece word docx dosyalarını açmak ve için görmek için ücretli olan Office progrmaını kurmanıza gerek yok. Aşağıda özellikleri verilen Word Viewer programı işinizi görecektir. Bununlar docx dosyasını açabilirsiniz.

Microsoft Office Word Viewer, bütünüyle Microsoft Office yüklemeye gerek kalmadan, hızlı bir şekilde herhangi bir Microsoft Word belgesini görüntülemek veya yazdırmayı sağlayan bir araçtır.

Basit bir kurulum işleminden sonra, Microsoft Office Word Viewer çalıştırın ve dosyanızı açıp incelemenizi yapın. Unutmayın: Microsoft Office Word Viewer herhangi bir belge oluşturmak, değiştirmek ya da gizleme işlemi yapmaz. Seçtiğiniz dosyayı seçin ve destekleyen formata uygun şekilde önizlemenizi yapın.

Belgenizi açtıktan sonra, Microsoft Office Word Viewer, sadece orijinal Microsoft Word düzenleme araçları olmadan,çalışır.

Sonuç olarak, Microsoft Office Word Viewer 2007, Microsoft Word belgelerini görüntülemek için küçük ve kullanışlı bir ücretsiz indirebileceğiniz faydalı bir program.

Word belge dosyalarının (.doc) yanı sıra aşağıdaki biçimlerde kaydedilen dosyaları da açabilirsiniz:

• Zengin Metin Biçimi (.rtf)
• Metin (.txt)
• Web Sayfası biçimleri (.htm, .html, .mht, .mhtml)
• WordPerfect 5.x (.wpd)
• WordPerfect 6.x (.doc, .wpd)
• Works 6.0 (.wps)
• Works 7.0 (.wps)
• XML (.xml) Word Viewer 2003 ile belgenin içindekileri görüntüleyebilir, yazdırabilir ve başka bir programa kopyalayabilirsiniz. Ancak, açık bir belgeyi düzenleyemez, belge kaydedemez veya yeni bir belge oluşturamazsınız.

indir

Alternatif linkler:

indir

indir

 • Lisans :Ücretsiz
 • Boyut :24.5 MB
 • Versiyon :2007 11.8169.8172
 • Dil :Türkçe

 

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 10 Nisan 2013 2

2 Yorum »

 1. Muhammed 13 Mart 2014 at 10:35 - Reply

  indirdim açtım kurdum şuanda word belgesini okuyorum 😀 çok teşekkür ederim siteniz harika :))

 2. murat 07 Ağustos 2014 at 01:57 - Reply

  üniversite akademik takvimi docx uzantılıydı sistem win xp 32 bit sp3 yüklü program ilkj seferde acmadı sürüm hatası veriyor microsft. sitesinden bir paket almaya yönlendirdi FileFormatConverters.exe dosyasınıda indirip yuklediğimde açıldı
  tşklr

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.