Dünya Güneş Konumu Gözlemleme Programı Ücretsiz İndir, Dünya’ Nın Nasıl Aydınlandığını, Güneş’ In Dünya üzerinde Ki Etkisini Görme

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Dünya Güneş Konumu Gözlemleme Programı Ücretsiz İndir, Dünya’ Nın Nasıl Aydınlandığını, Güneş’ In Dünya üzerinde Ki Etkisini Görme, ActiveEarth programı ile Dünya’ nın nasıl aydınlandığını, Güneş’ in Dünya üzerinde ki etkisini dakika dakika takip edebilirsiniz. ActiveEarth 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

ActiveEarth programı ile Dünya’ nın nasıl aydınlandığını, Güneş’ in Dünya üzerinde ki etkisini dakika dakika takip edebilirsiniz.

ActiveEarth dünyanın gece ve gündüz ışık değişimini güzel bir şekilde gösteren bir dünya zamanı saatidir. Entegre geri sayım saati önemli dünya olaylarını takip etmenize izin verir. Dünya haritası üzerinde her hangi bir ülke için o anda güneşin konumunu görebilirsiniz. O ülke için havanın aydınlık ya da karanlık durumunu gözlemleyebilirsiniz. Dünya saatlerini de takip edebileceğiniz, enlem ve boylam bilgilerine de sahip çok faydalı bir program. Siz de denemelisiniz.
indir
Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :6 MB
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 03 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.