Eğlenceli çarpım Tablosu öğretici Program Türkçe Indir, çarpım Talbosunu öğrenme Ezberleme Programı ücretsiz Yükle Bedava

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Eğlenceli çarpım Tablosu öğretici Program Türkçe Indir, çarpım Talbosunu öğrenme Ezberleme Programı ücretsiz Yükle Bedava, Çarpım Tablosu Öğretici, çocuklara çarpım tablosunu eğlendirerek öğreten bir programdır. Her bilgisayarda mutlaka bulunması gereken Çarpım Tablosu Öğretici, 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

carpim-tablosu-ogretici_1_640x479.png (640×479)

Çarpım Tablosu Öğretici, çocuklara çarpım tablosunu eğlendirerek öğreten bir programdır.

Her bilgisayarda mutlaka bulunması gereken Çarpım Tablosu Öğretici, matematikten hoşlanmayan, çarpım tablosunu öğrenmekte zorluk çeken öğrenciler için harika bir yazılımdır.
Program üç ayrı seviyeden oluşmaktadır. 1. seviyede 0-5, 2. ve 3. seviyede 0-10 arasındaki rakamlar çarpılmaktadır. 1. seviyede 30, 2. seviyede 60, 3. seviyede 100 farklı soru bulunmaktadır. Sorular program her açıldığında farklı şekilde geldiğinden çocuklarınız sıkılmadan, eğlenceli bir şekilde çarpım tablosunu öğrenecek, bildiklerini pekiştirecektir.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :1.17 MB
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 05 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.