En İyi Okuma Yazma Öğrenme Programı MEB ödüllü Ilköğretim 1. Sınıf Okuma Yazma Eğitimi Yazılımı

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: En İyi Okuma Yazma Öğrenme Programı MEB ödüllü Ilköğretim 1. Sınıf Okuma Yazma Eğitimi Yazılımı, Okuma Yazma Öğreniyorum Bilgileri MEB ödüllü tek ilköğretim 1. sınıf okuma yazma eğitimi yazılımıdır. Ses temelli cümle yöntemi 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Okuma Yazma Öğreniyorum Bilgileri

MEB ödüllü tek ilköğretim 1. sınıf okuma yazma eğitimi yazılımıdır. Ses temelli cümle yöntemi ve bitişik eğik yazı temeli üzerinde yapılandırılmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı’nın yeni ilkokuma yazma öğretimi programı ile tam uyumludur.

İçinde Düzenli çizgi çalışmaları, seslerin sezdirilmesi, kavratılması, harflerin yazılış yönleri, hece, kelime, tümce ve metinlerin oluşturulması, değerlendirme etkinlikleri, akıllı tahta ve web kamera gibi uygulamaların tümünü, bilgisayar ortamında gerçekleştirmenizi sağlar.

Projeksiyon cihazı, akıllı tahta veya grafik tablet gibi araçlar kullanarak, dersliğinizdeki eğitim ortamını bütünüyle değiştirebilirsiniz.

Öğrencileriniz evlerinde bu programı kullanarak ilkokuma yazma öğretimini hızlı, kolay ve eğlenceli bir biçimde gerçekleştirir, sınıfa hazırlanmış olarak gelirler. Okumaya geçiş süreci çabuk ve eksiksiz biçimde tamamlanır. Ayrıca ekran görüntüleri üzerinde çizim yapabileceğiniz ekran kalemi uygulaması ile dersleri daha verimli işleyebilirsiniz 

Not:Programın deneme sürümüdür.Programa KDV Dahil 30 TL ye sahip olabilirinisiz.

indir

  • Lisans :Deneme Sürümü – 30 TL KDV Dahil
  • Boyut :58,2 MB
  • Versiyon :2.0
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 05 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.