Euro Truck Simulator 2

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Euro Truck Simulator 2 Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Euro Truck Simulator 2 Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Euro Truck Simulator 2 Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Image

Euro Truck Simulator 2, Euro Truck serisinin beklenen yeni oyunu. Oyunun gelişmiş grafikleri eşliğinde Orta Avrupa’nın çeşitli otoyollarında seyahat ediyorsunuz.

Piyasada bir sürü kamyon simülatörü var ama ETS bunlar arasında en iyi bilinen ve en sevilenlerden biri. Euro Truck Simulator 2’nin de öyle olacağı kesin. Kamyonlar müthiş görünüyor ve hepsinin Scania, Renault ve MAN gibi şirketlerden lisansı bulunuyor. Üstelik kamyonlarınızın performansını ve görüntüsünü modifiye edebiliyorsunuz.

Euro Truck Simulator 2’de İngiltere, Belçika, İtalya, Hollanda ve Polonya gibi ülkelerden 60’ın üstünde şehir bulunuyor. Amaç, başarılı bir nakliye şirketi kurup kıta genelinde zamanlıca teslimatlar yapmak.

Bizim gördüğümüz kadarıyla Euro Truck Simulator 2 piyasanın en güzel görünen kamyon simülatörü. Kamyon hayranlarının vazgeçilmez oyunu olacak.

Artıları

  • Gerçekçi oyun deneyimi
  • Çok gelişmiş grafikler
  • Keşfedilecek bir dolu mekan
  • Özelleştirilebilir radyo
  • Direksiyon desteği
Eksileri

  • Araba hasarı oluşmuyor
  • Zaman zaman monotonlaşıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 16 Mayıs 2015 1

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. salihcan 07 Temmuz 2013 at 17:06 - Reply

    çok güzel bi oyun herkese sunuyorum

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.