Facebook Messenger Windows 7-8-Xp-Vista İçin

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Facebook Messenger Windows 7-8-Xp-Vista İçin Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Facebook Messenger Windows 7-8-Xp-Vista İçin Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Facebook Messenger Windows 7-8-Xp-Vista İçin Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Resmi Facebook masaüstü sohbet istemcisi

 

Windows için Facebook Messenger, kişilerinizle masaüstünüzden sohbet etmenizi sağlayan Facebook’un resmi programı.

Windows için Facebook Messenger sadece Facebook kişilerinizle iletişim kurmanızı sağlamakla kalmıyor, haber yayınları ve mesaj bildirimlerinize de erişim sağlayarak Facebook sosyal ağındaki tüm temel araçlara erişmenizi sağlıyor.

Windows için Facebook Messenger’in arayüzü çok net ve iki pencereye ayrılmış. Biri, Facebook’un sağdaki sütunu gibi kişilerinize ve yayınlara ayrılmış, diğeri ise sohbetleri açıyor. Tüm bildirimler masaüstünüzde açılan pencere olarak görüntüleniyor.

Bu Facebook’un ilk resmi masaüstü uygulaması olsa da, Digsby Trillian Astra, Nimbuzz ve Skype gibi Facebook kişilerinizle sohbet etmenizi sağlayan programların zaten olduğunu hatırlatalım.

Artıları

  • Resmi Facebook messenger
  • Temiz, basit arayüz
  • Windows 7 araç çubuğuyla entegre
Eksileri

  • Video desteği yok
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 24 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.