Facebook Şifre Kırma 2015 İndir Denendi Çalışıyor %100

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Facebook Şifre Kırma 2015 İndir Denendi Çalışıyor %100, Merhaba Arkadaşlar sizlere bu konumda %100 facebook şifre kırma programını anlatacağım Video : facebook şifre kırma %100 denenmiştir 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Merhaba Arkadaşlar sizlere bu konumda %100 facebook şifre kırma programını anlatacağım

Video :
facebook şifre kırma %100 denenmiştir


Videoda Gördüğünüz gibi

Email yazan yere Kurbanın email adresini veya ID yazan kısıma şifresini kırmak istediğiniz kişinin facebook adresini yazarak Hack Linkine tıklıyorsunuz
20 saniye içerisinde kurbanın şifresini öğrenebiliyorsunuz.

Dikkat : Bu yazılımı kötü amaçlı kullanmak kesinlikle yasaktır. Oluşabilecek herhangi bir sorun programı kullanan kişiye aittir. Aldığınız yazılımı başkalarıyla paylaşmanız suç teşkil edecektir.

Facebook şifre kırma programını indirebilmeniz için üyelik almanız gerekmektedir

indir

Not : Facebook şifre kırma programı tüm üyelerimize ÜCRETSİZDİR.

Facebook şifre kırma programını indir :

Facebook Şifresi Nasıl Kırılır

Şifre kırmak konusunda bilinen en basit yöntem; şifresi kırılacak kişinin doğum tarihi, yaşadığı yer, sevgilisinin ya da köpeğinin adı gibi şeyler ve bunların ilk akla gelen kombinasyonlarını denemektir. Şifreniz bu bahsettiğim şeylerden oluşuyorsa 13 yaşında biri bile hakkınızda her şeye ulaşıp başınızı ağrıtabilir. Yine gayet basit olan başka bir yöntem ise Hotmail’deki gizli soru gibi yan seçeneklere başvurmaktır. Eğer gizli sorunuz “Arabanızın markası nedir?” ise ve siz de salak gibi bu sorunun cevabı olarak gerçekten arabanızın markasını ayarladıysanız bu bilgiye sahip olan herhangi bir insan Hotmail şifrenizi kolayca ele geçirir.

Bu konuya özellikle önem veren kişiler ise işi biraz daha abartıp çeşitli programlardan faydalanırlar. Bu programlara şifrenin kaç karakter içerebileceği, içinde rakam ya da özel sembol olup olamayacağı gibi basit detaylar verildikten sonra duruma göre alfabedeki her harfi, rakamı, vesaireyi kullanarak teker teker dener ve bu şekilde saniyede birkaç bin şifre denenmiş olur. Bu programları bulmak bir Hacker için birkaç saniyelik iştir, Hacker’lıktan hiç anlamayan ama birinin şifresini kırmaya yemin etmiş sıradan bir insan (Mesela aldatılmış bir kadın) için ise programı bulmak en fazla 15 dakika, öğrenip uygulamaya geçmek ise en fazla yarım saat sürer. Anlayacağınız, şifreniz yeterince güvensizse birine bir uyuzluk yaptıktan sonra 1 saat içinde şifreniz kırılabilir.

Şimdi bir örnekle konuyu biraz daha pekiştirelim: Diyelim bilgisayarınızdaki bir dosyanın şifresi 6 karakterden ve sadece küçük harflerden oluşuyor (ki en genel şifre tipi budur). Bilgisayarınızın başından kalktınız, kötü niyetli arkadaşınız makinanızı ele geçirdi. Bu arkadaşınızın; yanınıza yılan gibi sokulmuş biri olmasına da gerek yok, internetten ya da bulunduğunuz ofisin yerel ağından bilgisayarınıza giren biri de olabilir (Bunu yapmak hiç de zor değil). Dosyayı açmak istedi ve şifreyle karşılaştı.

Sizin huyunuzu suyunuzu da biliyor ve şifre kırıcıya gerekli talimatları verdi: “4-8 karakter arası, sadece küçük harf, rakam da olabilir.” Şifre kırıcının bu bilgiler ışığında yapacağı şudur:

* “aaaa, aaab, aaac, …, aabr, aabs, …, zzzz” şeklinde 4 harfli bir kelime oluşturan her şifreyi sırayla ya da rastgele denemek.

* Sonra aynısını 5, 6, 7 ve 8 karakterli olacak şekilde denemek (Karakter sayısı arttıkça süre de uzar).

* Harflerden sonuç çıkmazsa bir de rakamlarla oluşacak kombinasyonları denemek, ki bu sefer şifreyi bulma süresi biraz daha uzar çünkü alfabedeki 29 harfin yanına bir de 10 rakamlı sayı alfabesi eklenmiştir.

* Program kendisine verilen bilgiler ışığında doğru şifreyi bulamazsa, farklı ihtimaller üzerinde çalışmak için kullanıcısından yeni talimatlar ister.

Bahsettiğim adımlarda yer alan her şifre, işlemin yapıldığı bilgisayarın hızına bağlı olarak 1 saliseden de kısa süre içinde denenip yerini bir sonrakine bırakır. Sıradan bir Pentium 4 işlemcinin saniyede birkaç milyon işlem yapabildiğini düşünecek olursak, basit bir şifreniz varsa kırılması en fazla çeyrek saat, hadi bilemedin yarım saat sürer. Ayrıca gelişmiş şifre kırıcıların hafızalarında ya da internetteki bir database’de yer alan kelimelerden de faydalandığını düşünecek olursak basit şifrelerin kırılması sadece birkaç dakikalık iş.

Yalnız bu son paragrafta bahsettiğim yöntem Gmail, Hotmail gibi internet üzerinden hizmet veren servislerde işe yaramaz, daha doğrusu şifreyi kırmak günler (kırılması zor şifrelerde aylar) sürer çünkü bu şirketler böyle bir seri şifre denemesinde hesabı kilitler, doğru şifre girilse bile açmaz. Hesaba giriş yapabilmek ya da yeni şifreler deneyebilmek için bu saldırı bittikten sonra birkaç dakika beklenmelidir, ki bu sırada hesabın gerçek sahibi giriş yapmaya çalışırsa ekranda bir uyarı görüntülenir. Böyle bir uyarıyla karşılaşırsanız yapmanız gereken tek şey bir an önce hesabınıza giriş yapıp şifrenizi üst düzey korumalı olacak şekilde değiştirmektir, ki şimdi o konuya giriyorum…
İlk bilinmesi gereken şudur: facebook,güvenlik,hacker,internet,msn,şifre,virüsŞifre kırma programlarını ya da aynı yöntemi kullanan Hacker’ları en çok zorlayan şifreler; şu 4 şeyin hepsini birden içinde bulunduran şifrelerdir:
* Büyük Harf
* Küçük Harf
* Rakam
* Özel Semboller (@, !, &, /, vs.)

Facebook şifre kırma programını indir :

Sadece bunlar yetmez, şifrenin uzun da olması gerekir. Ayrıca şifrenizde herhangi birşeyin tarihi ya da bir anlam ifade eden kelimeler bulunmaması faydanıza olur. Tüm bunlara dikkat edilerek oluşturulmuş bir şifrenin kırılması çoğu durumda neredeyse imkânsızdır. “Tamam da öyle komplike bir şifreyi ben nasıl hatırlayacam?” diye soracak olursanız, sizin için bir anlamı olan şeyleri değiştirerek yazmanızı tavsiye edebilirim. Yalnız ne yaparsanız yapın, bu şifreleri bir yerlere olduğu gibi yazmayın. En azından hatırlatıcı notlar şeklinde yazın ki bu notları ele geçiren bir kişi yine de şifrenize ulaşamasın.

Yine de bilinmesi gerekir; yeterince vakti ve sabrı olan, farklı bir deyişle size kafayı manyaklık derecesinde takmış birisi şifrenizi er ya da geç kıracaktır. Bu nedenle oluşturduğunuz tek bir şifreye güvenmeyip, canınız sıkıldıkça şifrenizi sebepsiz yere değiştirmelisiniz. Ayrıca mail adresinizin şifresiyle bu adresi kullanarak üye olduğunuz sitelerdeki şifreniz farklı olsun, böylece sitedeki şifreniz kırılsa bile mail hesabınız hâlâ elinizde olacağı için bu mail adresinize gönderilecek şifreyle internet sitesindeki hesabınızı kolayca geri alabilirsiniz.

Son olarak şifrenin kendisine yönelik olmayan yöntemlerden de korunmanız gerekir. Daha önce bahsettiğim Gizli Soru hadisesinde asla unutmayacağınız ve sorulan soruyla tamamen alakasız bir cevap ayarlayın. Şahsi favorim “Köpeğinizin adı?” sorusuna cevaben nefret ettiğim ve yıllar önce tarihin tozlu sayfaların gömmüş olduğum, çoğu kişinin varlığını bile unuttuğu bir insanın adını yazmak.

facebook şifre kırma programı indir 2012
facebook şifresi nasıl kırılır
face şifresi nasıl kırılır
facebook şifresi kırma programı indir
facebook nasıl kırılır

Google arama verilerine göre “Facebook şifre kırma” kelimesinin googleda aylık aranma hacmi 27 bin yüz adettir. Bu aranma verisine “Facebook şifre kırma” kelimesine benzer cümlelerde dahil değildir. Diğer kelimeler ne diye soracak olursanız bunlar; “facebook şifresi kırma yolları” kelimesi, “facebook kırma programı” kelimesi, “face kırma” kelimeleridir.

Bu kelimelerin ise aylık aranma sayılarıda şöyledir; “facebook şifresi kırma yolları” kelimesi 9 bin 900 kere aranmış, “facebook kırma programı” kelimesi 9 bin 900 kere aranmış, “face kırma” kelimesi ise 4 bin 400 kez aratılmıştır.

Şunu belirtelim ki piyasada facebook şifre kırma programı diye bir program yoktur. Eğer internette facebook şifre kırma programı diye herhangi bir program bulduysanız size kullanmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu programda kesinlikle virüs vardır ve facebook şifre kırma programı diye indirdiğiniz programı kullanırsanız sizin facebook hesabınızın o virüsü kullanan kişinin eline geçmesine neden olacaktır.

Ya da programdaki virüsün içeriğine bağlı olarak bilgisayarınızdaki bütün bilgiler bu virüsün sahibine iletilecektir.

Böyle kötü bir durumla karşılaşmamak için bu tür programlara itibar etmeyin sonucunda siz zararlı çıkarsınız.

BUNLARIN YERİNE FACEBOOK ŞİFRENİZİ HATIRLAMA PROGRAMINI AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARK ÜCRETSİZ OLARAK İNDİREBİLİRSİNİZ.

indir
Facebook Şifre Kırma Programı %100 Çalışıyor Facebook Çalma programı [2014 Sürümü]

Facebook şifre kırma programını indir :

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 05 Mayıs 2013 43

Bu Programa Benzer Alternatif Programlar»

Facebook Şifre Kırma 2015 İndir Denendi Çalışıyor %100 Gezginler İndir Türkçe

43 Yorum »

 1. elif 19 Eylül 2013 at 12:03 - Reply

  elif alabay şifreni öğrenmek istiyorum

 2. hasan taşdemir 06 Ekim 2013 at 09:02 - Reply

  nereden indirilior anlamadım ki

 3. öznur kaçar 19 Kasım 2013 at 14:57 - Reply

  çok saolun. denedim çalıştı vala 😀 işe yarayan bir yöntem

 4. seyma 27 Kasım 2013 at 19:02 - Reply

  nerden indiriliyo ?

 5. serhan 29 Kasım 2013 at 21:35 - Reply

  nerden indiriliyorr bulamadım ??

 6. nuri babur 15 Aralık 2013 at 00:09 - Reply

  nasıl indiriliyor arkadaşlar

 7. Eren 27 Aralık 2013 at 14:46 - Reply

  çok güzel çok işime yarayacak bu program

 8. Süleyman 14 Ocak 2014 at 01:25 - Reply

  Cep telefona iniyor mu

 9. Ekrem 16 Ocak 2014 at 19:06 - Reply

  Nasıl indiriliyor??

 10. melis 26 Ocak 2014 at 22:43 - Reply

  erkek arkadaşımın face şifresini öğrenmek istiyorum gerekli ödeme yapabilirim

  • hakkı 30 Mart 2014 at 20:44 - Reply

   benim faceyi kirdilar onu nasil alirim bana yardimci olana negerekirse yaparim para isterse bile vermeye hazirim tl

  • jaso_hack72 11 Nisan 2015 at 18:18 - Reply

   faceden iletişime girin

 11. 345345 02 Nisan 2014 at 19:18 - Reply

  yha yha nasıl bulcaz bu siteyi hadi buldum nasıl indircez

 12. murad 23 Nisan 2014 at 01:12 - Reply

  biri yardım etsın ya uyelıyı olan bana yazsın 2 dakıkalık ben bulamıyorum ?

 13. Program Eksperi 23 Nisan 2014 at 16:12 - Reply

  üyelik gerekmiyor. yeşil renkli indirme butonuna tıklayıp indirebilirsin.

  • Mehmet 12 Mayıs 2014 at 12:16 - Reply

   Telefonda çalışırmı note2 de

 14. murat 26 Nisan 2014 at 09:26 - Reply

  kardeş dediğin yere basıyom lütfen bekleyin dio sonra kepass inio

  • Program Eksperi 26 Nisan 2014 at 16:43 - Reply

   bu program unutula facebook şifresini hatırlamak içindir. facebook şifre kırmak için gereken program sayfanın yukarısındaki linkten indirilebilir.

   • omar 25 Haziran 2014 at 17:03 - Reply

    dostum nerden indiricezz?

 15. GORGOZ 21 Mayıs 2014 at 21:33 - Reply

  SAOL ARKADAS INDIRDIM

 16. uğur 25 Mayıs 2014 at 20:01 - Reply

  Beyler Bedava İndire mi? Tıklıcaz

 17. amcan 20 Haziran 2014 at 14:44 - Reply

  nerden kaydolunuyor bulmadım

 18. Omar 21 Haziran 2014 at 18:58 - Reply

  Arkadaşlar üyelik nerden alıcaz ve en alttaki program ile facebook hack programı farklı bana facebook hack prog. lazım nasıl indirecem?

 19. mehmet 17 Temmuz 2014 at 10:39 - Reply

  Çok acil lazım bana linkini direk gmail adresime atar mısın?

 20. sefik kurtgöz 13 Ağustos 2014 at 12:43 - Reply

  arkadaşlar facesi çalınan kız arkadaşının facesini ele geçirmek isteyenler ulaşın (1. istek facebook a kayıtlı e-posta ve facebook eposta ile facebook çalınır (kendi facebook hesabım bana burdan ulaşabilirsiniz:::

 21. harun 28 Ağustos 2014 at 13:20 - Reply

  active kodu ney nasıl yapcaz

 22. beyza 19 Eylül 2014 at 14:53 - Reply

  yaa birinin facesini çalmam lazım ama çalamıom

 23. Fırat 11 Ekim 2014 at 16:12 - Reply

  kardeşim bu programı yapıyonuz iyi hoş güzelde . indirilmiyo kardeşim. boşuna vakit kaybediyoruz burda . nasıl indiriliyo . nasıl kullanılıyo biriniz adam akıllı cevap versin şuna okadar milletin sorunu bu

 24. Ipek 12 Ekim 2014 at 20:11 - Reply

  Arkadaslar face kırma programı ındıren varsa bana yardımcı olabılır mı

 25. İPEK ENGİ 30 Ekim 2014 at 22:48 - Reply

  Arkadaşlar Şebnem boynikoğlunun facbookunu kırcam yardımcı olablirmisiniz

 26. alp 06 Kasım 2014 at 20:52 - Reply

  adamım sın be dostum

 27. Burhan 19 Aralık 2014 at 19:34 - Reply
 28. tuncay 31 Aralık 2014 at 16:16 - Reply

  facesi çalınan arkadaşlar hesabınızı geri almanıza yardımcı olurum

  • Bengüsu Yıldız 17 Ocak 2015 at 15:18 - Reply

   Kardeşim benim facem çalındı bana yardım eder misin? Mailime mesaj atar mısın ?

 29. resul 09 Ocak 2015 at 22:23 - Reply

  arkadaşlar ben idirdim nex dedim sonra nex demiyo

  get the cde diye bişeyker çıkıyor lütfen yardım edin arkadaşlar

 30. barış 16 Ocak 2015 at 12:23 - Reply

  üye oldum

 31. kaan 11 Şubat 2015 at 20:12 - Reply

  arkadaşlar indirdim şimdi deniyecem bakalım olcakmı 😀

 32. tahir 16 Şubat 2015 at 13:30 - Reply

  yaw biri bna anlatsin yaw

 33. dilek 23 Nisan 2015 at 19:25 - Reply

  arkadaslar yardım lutfen nasıl indiriliyor bu program

 34. sofi 13 Mayıs 2015 at 12:52 - Reply

  arkadaşlar programı kullanan var mı? nasıl indiriliyor yardımcı olur musunuz

 35. Dso Muhammet 16 Haziran 2015 at 22:18 - Reply

  nasıl kullanılıyor yada yükleniyor

  • Program Eksperi 02 Temmuz 2015 at 17:34 - Reply

   indireceğiniz programın içinde readme(benioku) dosyası var. gerekli kullanım bilgileri orada yazıyor.

 36. mete yıldız 24 Haziran 2015 at 22:25 - Reply

  ne yaptın ne ettım bı turlu kardesımın facesını alamadım yardımcı olursanız sevınırım

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.