Facebook Yönetimi Için Masaüstü Uygulaması Ücretsiz İndir Bedava

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Facebook Yönetimi Için Masaüstü Uygulaması Ücretsiz İndir Bedava, Facebook kullanıcı hesabınızı bilgisayarınızın masaüstünden yönetmeniz için geliştirilmiş olan FlipToast yazılımı sayesinde profilinizi her güncellemeniz gerektiğinde web tarayıcısı 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Facebook kullanıcı hesabınızı bilgisayarınızın masaüstünden yönetmeniz için geliştirilmiş olan FlipToast yazılımı sayesinde profilinizi her güncellemeniz gerektiğinde web tarayıcısı ile Facebook hesabınıza girmeye gerek kalmayacak.

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra masaüstünüzde çıkacak olan yönetim çubuğu sayesinde Facebook hesabınıza ait gelen güncellemeleri gerçek zamanlı olarak takip edebilecek, hesabınızda güncelleme yapabilecek, arkadaşlarınızın duvarında paylaşım yapabilecek veya onların paylaşımlarına yorum yapabilecek, sohbet edebilecek ve fotoğraf ekleyebileceksiniz. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan FlipToast ile bütün bu işlemlerin hepsini sadece programa ait arayüz üzerinden yapabiliyorsunuz.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :4 MB
  • Versiyon :1.1
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 13 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.