Farming Simulator Çiftlik Oyunu

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Farming Simulator Çiftlik Oyunu Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Farming Simulator Çiftlik Oyunu Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Farming Simulator Çiftlik Oyunu Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Image

Farming Simulator kırsal bölgede traktörlerle sürüşe dayalı bir sürüş oyunu. Saman balyalamadan engel parkurlarına kadar, bu simülasyon oyunu ağır vasıta alanıda size hayat veriyor.

Farming Simulator’un bu demosu iki görevi deneyimlemenizi sağlıyor: biri zamana karşı yarış ve diğerisaman balyalama. Bunların ilki engelli bir parkurdaki tek kişilik bir yarış; diğerinde ise saman balyalama makinesini dikkatlice kesilmiş samanların üzerinden çekmeniz gerekiyor. Hızlı tamamlanan oyunlar için madalyalar var, ancak altın madalya almak çok zor değil.

Farming Simulator’un fiziksel yönü oldukça basit. Traktörler pek zekice hareket etmiyor ve modeller süspansiyonsuz; bu nedenle oldukça eski moda bir görünüme sahipler. Grafikler genel olarak çok işlevsel ancak bu alemin Need For Speed tutkunlarını üzmeyecek türden. Ses de aynı şekilde kabul edilebilir düzeyde ama hepsi bu kadar. Bu yavaş aksiyon oyunu azar azar serpiştirilmiş yerleşlerimin bulunduğu sessiz bir adada gerçekleşiyor.

Farming Simulator sunduğu şeyler açısından oldukça basit. Çiftçiliği eğlenceli yapmaya çalışmamış, bu yüzden traktör sürmekten hoşlanmıyorsanız Farming Simulator fikrinizi değiştirmeyecek. Çiftlik tutkunları içinse çok yönlü bir oyun, ama modası geçmiş görünümü bunu bozuyor.

Farming Simulator tam da adını yansıtıyor, yalnız çiftçiliğin sadece bir traktörle yapıldığını düşündüğünüz sürece!

Artıları

  • Traktörler gerçek modellere dayanıyor
  • Çeşitli çiftlik aktiviteleri
  • Serbest dolaşılabilen ada
Eksileri

  • Boş dekor
  • Traktörlerin animasyonları zayıf
  • Çok kuru
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 27 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.