FIFA Football 2005

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  FIFA Football 2005 Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  FIFA Football 2005 Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   FIFA Football 2005 Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Tamamen yeni bir animasyon sistemi ve ilk dokunuş kontrolüyle FIFA Soccer markası gelmiş geçmiş en kapsamlı futbol simülasyonu olarak standartları belirlemeye devam ediyor.

Yeni animasyon sistemi sayesinde basılan her tuşun sahada yansıtılarak dünyanın en büyük futbolcularının hız ve vizyonunu olduğu gibi ortaya koyması sağlanıyor.

Harika bir ilk dokunuş ile oyuncular topu saklayıp kontrol edebiliyor ve boş alana yollamak, rakip defans oyuncusunun başının üstünden aşırtmak ya da hava atıp mükemmel gollere imza atmak için topun momentinden yararlanabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 28 Mart 2013 0

Bu Programa Benzer Alternatif Programlar»

FIFA Football 2005 Gezginler İndir Türkçe

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.