FineCrosser Çengel Bulmaca Yapma Programı Ücretsiz İndir Bedava Yükle Son Sürüm Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: FineCrosser Çengel Bulmaca Yapma Programı Ücretsiz İndir Bedava Yükle Son Sürüm Download, Gazete veya dergilerde gördüğünüz çengel bulmacaları sadece bir kaç adımda elle ya da otomatik bir şekilde kendiniz tasarlamak 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Gazete veya dergilerde gördüğünüz çengel bulmacaları sadece bir kaç adımda elle ya da otomatik bir şekilde kendiniz tasarlamak isterseniz FineCrosser programını kullanabilirsiniz.

Programda bulunan hazır İngilizce sözlük veritabanını kullanarak bulmacaları hazırlayabileceğiniz gibi kendinizde metin ya da resim ekleyerek kişiselleştirilebilir bulmacaları kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bunun yanında kendi düz metin dosyanızı içeri aktarabilmenize de olanak sağlayan FineCrosser ile gazete ve dergilerde bulunan çengel bulmacaların aynısını oluşturabilir, kendi ipuçlarınızı hazırlayabilir ve program ile otomatik bir şekilde bulmaca haline getirebilirsiniz.
Hızlı bir şekilde bulmaca oluşturabileceğiniz FineCrosser ayrıca sözcük dizinleme özelliği sayesinde bulmaca doldurma işlemini de sadece bir kaç dakika içerisinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca oluşturduğunuz bulmacaları Microsoft Word, Corel Draw gibi programlarda açabilecek şekilde kayıt edebileceğiniz gibi Bmp ve Jpeg resim formatlarında da kayıt edebilirsiniz. Deneme sürümünü incelediğiniz FineCrosser sadece İngilizce olarak kullanılabilmekte ve oluşturulan bulmacaları yazıcınızdan çıktı alamazsınız.
  • Lisans :Deneme Sürümü –
  • Boyut :8 MB
  • Versiyon :2.4.4
  • Dil :İngilizce

indir

Alternatif indirme linki:

indir

indir

indir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 08 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.