Flv-Mp4 Player Türkçe

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Flv-Mp4 Player Türkçe, Flv-Mp4 Player yazılımı sayesinde bilgisayarınızda bulunan her türlü formattaki flash video dosyalarını görüntüleyebilir ve internetten indirmiş olduğunuz flash 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Flv-Mp4 Player yazılımı sayesinde bilgisayarınızda bulunan her türlü formattaki flash video dosyalarını görüntüleyebilir ve internetten indirmiş olduğunuz flash oyunları da sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Yazılım bilgisayarınızda kayıtlı olan flash formatındaki medya dosyalarını çalıştırarak izleyebilmenizi sağlayan ücretsiz bir medya oynatıcısıdır. Video paylaşım sitelerinden bilgisayarınıza indirdiğiniz videoları sorunsuz bir şekilde Flv-Mp4 Player yazılımı ile açarak izleyebilirsiniz. Yazılım flv, mp4, swf ve mp3 gibi daha bir çok formatı desteklemektedir. Ayrıca yazılımda bulunan Media Player özelliği sayesinde asf, asx, avi, wav, wmv, mpg, mpeg gibi daha birçok formatta olan standart medya dosyalarını çalıştırabilirsiniz.
Bunların yanında Cd ve Dvd’ lerde bulunan videoları da yine bu yazılım sayesinde izleyebilirsiniz. Yazılımda en dikkat çeken özellik ise Online Tv Player özelliği sayesinde internet üzerinden online olarak televizyon kanallarını izlemenize olanak sağlamasıdır.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :0.5 MB
  • Versiyon :1.0.0.4
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 16 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.