FLV Player

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  FLV Player Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  FLV Player Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   FLV Player Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Bu kompakt yardımcı programla FLV dosyalarını oynatın

Image

FLV Player, FLV videolarını sorunsuz görüntülemenizi sağlayan küçük ve hızlı bir video oynatıcıdır.

Flash video (yani FLV dosyaları), online videolar için hızla popüler bir dosya biçimi haline gelmiştir. Olumsuz yanı, tüm oynatıcıların bu dosyaları açamaması ama FLV Player ile bu sorunu yaşamayacaksınız. Başka biçimleri desteklemiyor, ancak hızlı ve sorunsuz çalışıyor.

FLV Player sürükle bırak desteği olan basit tasarımlı bir arayüz ile birlikte birkaç oyun denetimi içeriyor. Ayrıca videoları tam ekran görüntülemenizi ve videoların meta verilerini içeren ayrı bir pencere açmanızı sağlıyor.

FLV Player’da başka bir seçenek veya özellik yok. Programın tek amacı görüp görebileceğiniz en basit ve en hızlı FLV oynatıcı olmak ve bunu da gerçekten başarıyor.

FLV Player, başka hiçbir ek özelliğe gerek kalmadan FLV videolarını bilgisayarınızda çabucak oynatmanızı sağlıyor.

Artıları

  • Hızlı ve sorunsuz çalışma
  • Sürükleyip bırakma desteği
  • Videoların meta verilerini gösterme
Eksileri

  • Ekstra özellik yok
  • Diğer biçimler desteklenmiyor
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 20 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.