Format Factory Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Format Factory Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download, Format Factory yazılımının en dikkat çekici özelliği çok işlevli format dönüştürücü olması. Tamamen ücretsiz olan bu program da tüm 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

FormatFactory

Format Factory yazılımının en dikkat çekici özelliği çok işlevli format dönüştürücü olması. Tamamen ücretsiz olan bu program da tüm medya formatlarını birbirine dönüştürebilirsiniz. Dönüştürebileceğiniz başlıca formatlar; MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF, MP3/OGG/WMA/M4A/WAV/MIDI, JPG/BMP/PNG/TIF/ICO ve daha bir çoğu. Ayrıca bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz DVD riplerini yeni özelliği sayesinde kolayca ripleyebileceksiniz.Aynı zamandaiPod/iPhone/PSP için MP4 format desteği de mevcut.

FFCDRip

Format Factory Özellikleri:

1) En popüler ses,video,resim formatlarını dönüştürebileceğiniz gibi hasar görmüş olan ses ve video dosyalarınızı da onarabileceksiniz.

2) Çok basit bir şekilde multimedya dosyalarınızın boyurtlarıyla oynamalar yapabilir, ipod veya iphone’nuz için multimedya dosya desteği bulabilirsiniz.

3) Resimler üzerinde belirli(zum,döndürme vb) oynamalar yapabilirsiniz.

4) Video kesme ve DVD ripleme özelliğine sahip olabilirsiniz.

5) WMV/MPEG/MP4/FLV formatlarındaki dosyaları kolaylıkla MP3 formatına dönüştürebileceksiniz.

6) png, bmp, jpg destekli damga basma özelliği.

FFDVDRip

indir

Alternatif indirme linki:

indir

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :52 MB
  • Dil :TR / EN
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 16 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.