Format Factory

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Format Factory Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Format Factory Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Format Factory Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Mobil cihazlar için ücretsiz ses ve video dönüştürücü

format-factory-3.jpg (700×500)

Format Factory, ses, video ve hatta görüntüleri en popüler biçimler arasında dönüştürmenizi sağlayan kapsamlı, ücretsiz bir dönüştürücü.

Format Factory’nin desteklediği biçimler arasında WMV, AVI, MPG, MP3, WMA, AAC, JPG, PNG, GIF ve çok daha fazlası bulunuyor. Daha da iyisi, Format Factory, PSP veiPhone de dahil çoğu yaygın taşınabilir cihazın kullandığı ortam biçimlerini destekliyor..

Arayüzü fazla sezgisel olmasa da, uygulamanın kullanımı çok kolay. Format Factory’nin dosya tarayıcısı hedef biçimi seçene kadar görüntülenmiyor; bu da biraz garip. Ama bunu bildiğiniz sürece sorun yok. Dönüştürülecek dosyaları veya bütün klasörleri seçebilir, aynı zamanda bazı temel dönüştürme ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Format Factory çok orijinal bir uygulama değil; ama onu faydalı yapan şey ses ve videonun yanında resimleri de dönüştürebilmesi. Bu tür dönüştürücülerin çoğu sadece ses ve videoyu dönüştürür; bu nedenle listeye resimlerin de eklenmesi uygulamayı ayrıcalıklı kılıyor. Özellikle de ücretsiz olduğunu düşününce. Format Factory’nin, iki ayrı klipi alarak birleştirmenizi ve sonra dönüştürmenizi sağlayan ses Birleştirici özelliğini de beğendik. Mobil dönüştürmeler için ön ayarlı profiller olsaydı çok güzel olurdu, ama ücretsiz bir uygulamada her zaman hepsini bulamayabiliyorsunuz!

Format Factory video, ses ve görüntü dosyalarını sürekli dönüştüren kişiler için harika bir dönüştürme aracı.

Artıları

  • Ses, video ve görüntü dosyalarını dönüştürme desteği
  • Çoğu taşınabilir aygıtla uyumlu
Eksileri

  • Arayüz biraz karışık
  • Kurulumda bir eBay kısayolu oluşturmaya çalışıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 14 Mart 2013 2

2 Yorum »

  1. aynur 13 Ağustos 2013 at 00:49 - Reply

    tsk ederim

  2. sabri 09 Ocak 2014 at 00:36 - Reply

    iyi ki de türkçe 😉 ama yinede emeğe saygı

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.