Fotoğrafa Efek Ve çerçeve Ekleme, Resimlere Yazı Yazma Programı

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Fotoğrafa Efek Ve çerçeve Ekleme, Resimlere Yazı Yazma Programı, Ulead Photo Express, kullanışlı bir resim düzenleme programıdır. Ulead Photo Express sayesinde fotoğraflardaki basit düzenlemeleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Fotoğraflarınıza 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

FtF3aqIBNhAca4OI-s-.png (450×326)

Ulead Photo Express, kullanışlı bir resim düzenleme programıdır.

Ulead Photo Express sayesinde fotoğraflardaki basit düzenlemeleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Fotoğraflarınıza pek çok efekt ekleyebilir, çerçeveler koyabilir, yazı yazabilirsiniz. Ayrıca, dilediğiniz arka planları yapmak, çeşitli albümler hazırlamak ve takvimler oluşturmak da yapabielceğiniz işlerden sadece bazıları.
Program kes – yapıştır özelliği, kırmızı göz giderme, çeşitli photoshop özellikleri gibi işlevlere de sahip. Hem basit, hem kullanışlı bir program arayanlar için ideal.
ulead-photo-express-1217-1.jpg (550×399)
  • Lisans :Deneme Sürümü –
  • Boyut :191 MB
  • Versiyon :6
  • Dil :İngilizce

indir

Alternatif indirme linkleri:

indir

indir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 06 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.