Fotoğrafları Arşivleme Programı, Resim Arşivi Oluşturma Ve Yönetme Programı

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Fotoğrafları Arşivleme Programı, Resim Arşivi Oluşturma Ve Yönetme Programı, Resimleri arşivlemek için gerekli programı indir, Fotoğraf arşivleyicisi, Fotoğraf Arşiv Kontrol Programı, PixFiler; bilgisayarınızda bulunan tüm fotoğraflarınızı kolaylıkla 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Resimleri arşivlemek için gerekli programı indir,

Fotoğraf arşivleyicisi, Fotoğraf Arşiv Kontrol Programı,

PixFiler database main screen

PixFiler; bilgisayarınızda bulunan tüm fotoğraflarınızı kolaylıkla arşivlemenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir dijital fotoğraf arşivi kontrol programıdır.

Eğer bilgisayarınızda çok sayıda fotoğrafınız varsa ve bu fotoğrafları arşivlemekte güçlük çekiyorsanız PixFiler yazılımı tam size göre. PixFiler bilgisayarınızdaki ve harici depolama araçlarınızdaki fotoğraflarınızı saniyeler içerisinde tanılayarak katologlamanıza olanak sağlar.
PixFiler yazılımı popüler bir çok resim formatını desteklemektedir. Oldukça hızlı çalışan bu yazılım sayesinde fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde düzenler ve arşivleyebilirsiniz.
indir
Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :6.69 MB
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 03 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.