Gezginler ücretsiz Wireles şifre Kırma Programı

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Gezginler ücretsiz Wireles şifre Kırma Programı, Etiketler: WirelessKeyView unutulan şifre modem şifre programı adsl modem şifre WirelessNetView wirelles şifre çözücü indir türkçe WirelessNetView indir WirelessKeyView: Bilgisayardaki Kablosuz Ağ Şifresi Bulma Programıdır  2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Etiketler: WirelessKeyView unutulan şifre modem şifre programı adsl modem şifre WirelessNetView wirelles şifre çözücü indir türkçe WirelessNetView indir

WirelessKeyView: Bilgisayardaki Kablosuz Ağ Şifresi Bulma Programıdır 

18731.gif (559×382)

WirelessKeyView Program Tanıtımı

Evinizde veya işyerinizde kullandığınız kablosuz ağların WEP ya da WPA şifrelemeleri ile koruma altına alınırken belirlenen şifrelerin unutulma riski bir ihtimal olarak hep hayatınızda. Bilgisayarlar genellikle ilk kayıttan sonra şifreyi hatırladıklarından dolayı şifreyi uzun bir süre aklınızdan bile geçirmeden kablosuz ağa bağlanırsınız. Ancak sisteminizi yeniden kurmanız gerektiğinde ya da evinize kablosuz ağınızı kullanmak isteyen bir misafir geldiğinde şifreyi bilmek durumunda kalırsınız.

Bu gibi bir noktada ağ anahtarını unuttuysanız modeminizi resetlemek yerine WirelessKeyView ile bilgisayarınızda daha önce şifre girerek kaydolduğunuz kablosuz ağların şifrelerini görebilirsiniz. Ücretsiz ve küçük bir yazılım olan bu program ile bilgisayarınızın içerisinde şifrelenmiş olarak tutulan ağ anahtarlarını hemen görebilir ve birçok zahmetten kurtulabilirsiniz. WEP ve WPA şifrelemelerini destekleyen WirelessKeyView unutulan kablosuz ağ şifrelerini hatırlatma konusunda oldukça becerikli bir araç.

TÜRKÇE  DİL DOSYASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

PROGRAMI AŞAĞIDAKİ BUTONA TIKLAYARAK İNDİRİNİZ:

indir

Wireless Security Auditor indir Wireless Şifre Kırma Programı

Elcomsoft Wireless Security Auditor ile yazılım ile kablosuz ağ şifrelerini bulabileceksiniz. Wireless Şifre Kırma Programı, Kablosuz ağların şifrelerini test etmek için geliştirilen bir yazılım, sadece bilgisayarınızın işlemcisini değil aynı zamanda ekran kartınızın paralel işlem yeteneğini de kullanıyor.Wireless Şifre Kırma Programı, Intel Core 2 Quad Q6600 işlemci bu yöntemle saniyede 1100 şifre deneyebilirken, Radeon HD 4870’den faydalanan bu yazılım saniyede 16.000 şifre deneyebiliyor. Eğer kullanılan ekran kartı NVIDIA Tesla S1070 gibi daha gelişmiş özelliklere sahipse saniyede 52.000 şifre denemek mümkün.Wireless Security Auditor, Şifre kurtarma (ve kırma) konusunda uzman olan Elcomsoft tarafından sunulan kablosuz ağların güvenliğini belirli bir süre test ederek sağlam olup olmadığını denetliyor. Tabii ki bir şekilde, bu yazılımla kablosuz ağların şifrelerini kırmak da mümkün.

WiFi Password Decryptor indir WiFi Şifre Çözücü

WiFi Password Decryptor, bilgisayarınıza kayıtlı olan Wireless şifrelerini öğrenebileceğiniz ücretsiz bir programdır.WiFi Şifre Çözücü, bilgisayardaki saklanan kablosuz tüm biçimlerdeki ( WEP / WPA / WPA2, vb. ) şifrelerini otomatik olarak görüntüler.

WiFi Şifre Çözücü ile Görüntülenen Bilgiler:

– WiFi adı
– Güvenlik ayarları ( WEP-64 / WEP-128 / WPA2 / AES / TKIP )
– Şifre tipi
– Şifre
indir

Aircrack Ng indir Wireless Şifre Bulma Programı

Aircrack Wifi ( wifiless ) paketlerini toparlamak ve bunları derlemek için kullanınlan ücretsiz bir wireless şifre bulma programıdır.
indir
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 05 Mayıs 2013 8

8 Yorum »

 1. ahmet 12 Ocak 2014 at 22:52 - Reply

  valla bende çalıştı eyvllah

 2. murat 23 Ocak 2014 at 12:37 - Reply

  bu önceden bağlandığımız internetlerin şifrelerini gösterior

 3. alican 02 Şubat 2014 at 11:05 - Reply

  gerçekten şifreleri gösteriyomu
  bilgisayara birşey yapıyomu

 4. veysel 06 Mart 2014 at 19:57 - Reply

  çok saolun teşekkür ederim

 5. kaya 18 Eylül 2014 at 16:08 - Reply

  http://bc.vc/O264wq burdaki programı indirip kurun 1 dk da açığı olan modemlerın şifresını kırıp veriyor

 6. Yusuf 15 Şubat 2015 at 18:20 - Reply

  ßiriLeri Yardımcı oLsn ßana

 7. osman bugra 21 Şubat 2015 at 11:15 - Reply

  işime yaradı saolun

 8. OZAN 08 Mayıs 2015 at 19:32 - Reply

  abi yapabiliosan anlatt t
  sana zahmett

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.