GOM Player

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  GOM Player Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  GOM Player Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   GOM Player Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Dahili kodekleri olan olağanüstü bir ücretsiz ortam yürütücü

Image

GOM Player, aklınıza gelebilecek her türlü video formatını oynatabilen popüler bir video oynatıcı.

UMPlayer gibi, GOM Player da dikkatlerden kaçan uygulamalardan biri; ama zaman ayırıp denediğinizde, mükemmel olduğunu görüyorsunuz. Kompakt ve kullanımı kolay video oynatıcısı, çok çeşitli biçimlerdeki video dosyalarının ve filmlerin keyfini sürmenizi sağlıyor. Dahası, kodeklerle ilgili sorununuz olmayacak, çünkü GOM Player hepsini zaten içeriyor ve içermese de, uygun kodeki internette otomatik olarak arıyor.

GOM Player, dış yüzey desteğiyle birlikte şık bir arayüz sunuyor ve başka güçlü özelliklere de sahip: altyazı desteği, sık kullanılanlar yöneticisi, yürütme listeleri desteği, çok sayıda işlev için fare ve klavye kısayolları ve daha fazlası. GOM Player’in eksiği ise örneğin ekran görüntüsü alamaması ve hatta daha da önemlisi, oynatmayı bıraktığınız yerden sürdürememesi (şahsen benim çok kullandığım bir özellik).

GOM Player kurulum sırasında Google Araç Çubuğunu yükleme seçeneği sunuyor ama bunu reddedebiliyorsunuz. Diğer açılardan ise denemeye değecek harika bir video oynatıcı… gözde bir oynatıcınız olsa dahi.

GOM Player çok ilginç özellikleri olan ve her şeyden önemlisi kodeklerle ilgili tüm sorunları çözen görsel albeniye sahip bir video oynatıcı.

Artıları

  • Değiştirilebilir arayüz
  • Kodekleri içeriyor
  • Gerektiğinde daha fazla kodek arayabiliyor
Eksileri

  • Kurulum Google çubuğunu içeriyor
  • Diğer programlarda bulunan bazı küçük özellikler yok
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 20 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.