Google Chrome Türkçe Son Sürüm İndir 2013 Yeni Versiyon Güncel Sürümü

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Google Chrome Türkçe Son Sürüm İndir 2013 Yeni Versiyon Güncel Sürümü, Google Chrome geliştirdiği tasarımıyla oldukça kullanışlı bir web tarayıcısıdır. Dünya’da internet kullanıcılarının artması ve gelişmesi ile birlikte bu alandaki 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Google Chrome geliştirdiği tasarımıyla oldukça kullanışlı bir web tarayıcısıdır. Dünya’da internet kullanıcılarının artması ve gelişmesi ile birlikte bu alandaki rekabeti en iyi takip eden internet devi Google bu program ile hızı,güvenliği, ve basitliği ön plana çıkartıyor. Google Chrome daha çıkmadan önce fazla adı geçmese de gelişim sürecinde Google’ın neden böyle bir işe giriştiklerini yaratıcıları tarafından kendi bloglarında ve Google Chrome’un kendi sayfalarında ziyaretçilere bilgiler sunuyor.

Google Chrome Genel Özellikleri:

 

Hızlı başlangıç : Google Chrome anında açılır.

Hızlı yükleme : Google Chrome web sayfalarını hızlıca yükler.

Hızlı arama : Adres çubuğunu kullanarak web’de hemen arama yapabilirsiniz.

 

Her işlem için tek bir kutu : Aramak istediğiniz bir konuyu adres çubuğuna yazarak hem arama yapabilir hem de web sayfaları için öneriler alabilirsiniz.

Yeni sekme sayfası : Her yeni sekme açtığınızda karşınıza en çok kullanılan arama motorlarını, en çok ziyaret edilen siteleri, en son yer imi eklenmiş sayfaları ve kapattığınız sekmelerin görsel bir halini görürsünüz.

Dinamik sekmeler : Yeni pencereler oluşturmak, birden fazla sekmeyi bir pencerede toplamak veya sekmelerinizi istediğiniz şekilde düzenlemek için tarayıcınızdan sekmeleri çabuk ve kolayca taşıyabilirsiniz.

Gizli mod : Gizli mod özelliğini kullanarak ziyaret ettiğiniz sitelerin daha sonra görünmesini engelleyebilirsiniz.

Güvenli tarama : Güvenli bulmadığı bir siteye girmeye çalışırken otomatik olarak sizi uyarı verir.

Ayarları alma : Google Chrome’u kullanmaya başladığınızda bir önceki tarayıcınızdaki parola ve diğer bilgilerinizi alabilirsiniz.

indir

Alternatif indirme linki:

indir

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :745 KB
  • Versiyon :24.0.1312.52
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 13 Nisan 2013 0

Bu Programa Benzer Alternatif Programlar»

Google Chrome Türkçe Son Sürüm İndir 2013 Yeni Versiyon Güncel Sürümü Gezginler İndir Türkçe

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.