GTA 4 SA San Andreas

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  GTA 4 SA San Andreas Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  GTA 4 SA San Andreas Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   GTA 4 SA San Andreas Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

GTA IV San Andreas, Grand Theft Auto San Andreas oyunu için bir içe aktarma modu.

Grand Theft Auto IV’ün büyük bir hayranıysanız, GTA IV San Andreas’ı seveceksiniz. Bu, efsanevi Grand Theft Auto San Andreas oyununu Rockstar Advanced Game Engine’e (RAGE) aktarıyor.

Grand Theft Auto San Andreas, şu an GTA serisinde Rockstar Advanced Game Engine’i kullanan ilk oyun. GTA IV San Andreas’ın çalışması için, Grand Theft Auto bilgisayarınızda zaten kurulu olmalı. Bundan sonra GTA IV San Andreas tüm diğer programlar gibi yüklenebiliyor.

GTA IV San Andreas, Rockstar Advanced Game Engine’in bazı yeni ve gelişmiş özelliklerine erişim sağlıyor. Diğer özelliklerin yanında yükseltilmiş HD grafik ve ses özellikleri, geliştirilmiş görünüm ve gelişmiş tekrar oynama işlevi de bunlara dahil.

Halen beta modunda olan bir içe aktarma modu olduğundan, GTA IV San Andreas’ın zaman zaman çökmesi mümkün. Bu duruma karşı programın metin dosyasında bir SSS yer alıyor. En yaygın stabilite sorunları GTA IV San Andreas’ın kayıtlı oyunlar veya diğer yüklü modlarla çakışmasından oluşuyor.

GTA IV San Andreas, Grand Theft Auto San Andreas’taki grafikleri ve diğer özellikleri geliştirmenin harika bir yolu.

Artıları

  • Grafikleri, sesi ve diğer özellikleri geliştirme
  • Basit kurulum
  • Gelişmiş tekrar oynama
Eksileri

  • Yüklü indirme
  • Ara sıra çökme
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 23 Mayıs 2015 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.