Handy Recovery Silinen Verileri Kurtarma Programı, Silinmiş Resim Kurtarma Programı Indir Demo

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Handy Recovery Silinen Verileri Kurtarma Programı, Silinmiş Resim Kurtarma Programı Indir Demo, Handy Recovery yanlışlık bilgisayarınızda silinmiş olan verileri geri getirmek için geliştirilmiş bir silinmiş veri kurtarma programıdır. Özellikle format atıldıktan 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

#

Handy Recovery yanlışlık bilgisayarınızda silinmiş olan verileri geri getirmek için geliştirilmiş bir silinmiş veri kurtarma programıdır. Özellikle format atıldıktan sonra kayıp olan verilerini kurtarmak için geliştirilmiş kullanışlı bir kurtarma programıdır.  Program Harddisklerdeki verileri kurtarmak dışında aynı zamanda SD, FM, CF kartlardaki resim dosyalarını da kurtarmak için de kullanılabilir bu sayede digital makinanızla çektiğiniz ve silinmiş olan resimlerini kolaylıkla geri getirebilirsiniz.

indir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 26 Mayıs 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.