Harddisk Test Programı, Harddiskin Hızını ölçen Gösteren Program

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Harddisk Test Programı, Harddiskin Hızını ölçen Gösteren Program, HD Tune programı ile Hard Diskinizin okuma ve yazma değerlerini test edebilirsiniz. Program sayisinde Hard Diskinizin tekli okuma 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

HD Tune programı ile Hard Diskinizin okuma ve yazma değerlerini test edebilirsiniz. Program sayisinde Hard Diskinizin tekli okuma -yazma ve rasgele okuma – yazma testlerini gerçekleştirerek Hard Disk performansınızı görebilirsiniz. HD Tune ile çeşitli okma yazma testlerinin yanı sıra Hard Diskiniz üzerinde hata taraması, Hard Diskinizin anlık çaışma verilerini grafiksel olarak görebilirsiniz ve Hard Diskinizin sıcaklığını anlık olarak takip edebilirisinz.

Programın kullanımıda çok basit. İndirdiğiniz klasör içinden kurulumu yaptıktan sonra programı çalıştırın. “Benchmark” sekmesine gelin ve “Start” butonuna basın ve Hard Diskinizi test edin.

indir

alternatif indirme linki

indir

  • Lisans :Demo
  • Boyut :628 kb
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 03 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.